Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetoválással kapcsolatos...

Tetoválással kapcsolatos kérdések özöne? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy még 10-es koromban, szóval úgy kb 10éve csináltattam magamnak a lapockámra egy kelta nap tetoválást, ami a mai napig nagyon tetszik,de valahogy kikopott itt ott, és halvány. (egyszóval gusztustalan).

Kérdésem a következő:olvasgattam itt a fórumokon ezt a fóliázós dolgot, hogy napi 3szor kell cserélni meg ilyenek. Erre mi szükség van? egyáltalán én a lapockámon ezt hogy oldom meg magamnak? a másik, hogy lételemem a sport, ha egy nap nem futhatok akkor hisztizek, de úgy hogy a környezetem kikészül. meg felüléseket is csinálok. meg aerobikra is járok. no most ezt lehet tetkóval a lapockámon? gonodlom a felülést nem.. de azt meddig nem (maga a fájdalom nem érdekel,azt elviselem,csak azért kérdezem, hogy mennyire befolyásolja a szépségét)?

előre is köszi a válaszokat


2011. dec. 21. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:

mért nem színezteted újra??

mostanában sokkal jobb festékeket használnak mint 10 éve.

2011. dec. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt szeretném, csak nem igazán tudom, hogy utána mit kell vele csinálni.
2011. dec. 21. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. dec. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi,ennyire átfogóan egyik oldalon sem írták le. szóval akkor elvileg futhatok..jeee!:)

még egyszer köszi szépen a linket!

2011. dec. 23. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!