Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék termékeket...

Hogyan szerezhetnék termékeket egy facebook-os bolthoz?

Figyelt kérdés
Sok olyan ismerősöm van aki ékszereket ruhákat ad el facebook-on úgy hogy azokat ő is rendeli valahonnan. DE HONNAN? Én is szeretnék ilyen boltot csinálni :( [link] ez csak egy oldal amit találtam ..de én is ilyet akarok csinálni.A barátom külföldről rendel ilyeneket és még egy részét is megkapja a pénznek Lécci segítsetek !!
2011. dec. 22. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért nem olyan egyszerü ez, hiszen elöször számlaképesnek kell lenned, hogy eladhass valamit...


Nekem is van ismerösöm aki parfümöket árul, darabján van neki egy ezres, egyszóval nem éri meg, ha csak nem adsz el napi szinten legalább 3-4 darabot.

Ha van legalább fél millió beugród, akkor tudsz nagyobb tételben rendelni... például Adidas cipök egységáron 12,99 euro...

2011. dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ebay.com :).paypal kell hozzá de ha nem vágod ezt az egész témát van facebookon egy olyan shoppos aki tud neked segíteni,nekem legalábbis ő segített. a neve :frufru shop kivéve ha már más a neve:S.de amúgy ne ugyanazokat add el mint másokat találj új dolgokat mert már uncsi hogy van vagy 100 rendelős shop és ugyanazokat adják:/
2011. dec. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. dec. 23. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!