Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a LEGJOBB fogfehérítő?

Melyik a LEGJOBB fogfehérítő?

Figyelt kérdés
amivel olyan igazi vakító fehérséget lehet elérni...
2011. dec. 22. 20:22
 1/8 anonim válasza:
Nekem a Perl Weiss vált be!
2011. dec. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

utána néztem, elég olcsó.

Mennyire használt, mesélsz róla?

2011. dec. 22. 21:11
 3/8 anonim válasza:
Első válaszoló vagyok, azt tudni kell, hogy nem kávézom, nem dohányzom, de azt határozottan állíthatom, hogy már 2-3 használat után is pár árnyalattal fehérebbek lettek tőle a fogaim! Viszonylag sokáig tart, mert nem kell belőle túl sokat használni! Ha van még vmilyen kérdésed, ha tudok válaszolok!
2011. dec. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi, igazából mindenre kíváncsi vagyok, amit tudsz róla mondani :)


pl, hogy kell használni pontosan?

...és én csak neten néztem, de dm-ben lehet kapni? ...1500 ért láttam neten, igazából kicsit túl olcsónak is tűnt.

2011. dec. 23. 00:09
 5/8 anonim válasza:
Hát ugyanúgy kell használni mint a fogkrémet... :D Dm-ben és sztem a Rossmannban is lehet venni, vagy nagyobb bevásárlóközpontokban, az ára, igen 1500 körül van!
2011. dec. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

lehet hülye kérdés, de nem töltesz fel 1 képet a fogaidról? :)

Csak h milyen eredményt lehet elérni...

2011. dec. 23. 13:33
 7/8 anonim válasza:
Nem mennénk vele sokra, mivel már rég használtam :D Rámférne újra ;)
2011. dec. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Én is használtam, és csak minimálisan fehérített, alig látható..Azt írták a dobozra hogy kb 2 hétig tart..Szerintem ez egy hatalmas nagy hülyeség, mert már kb 4 hónapja használom az 1. dobozzal, naponta egyszer.
2012. okt. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!