Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » MEXX fresh férfi parfüm...

MEXX fresh férfi parfüm tetszik nektek fiuk?

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 21:41
 1/5 anonim válasza:
Ma kaptam karácsonyra egy mexx fresh man-t és szerintem ritka jó. Nem rég voltam parfüm boltban és végig szagolgattam az összeset és a legjobbnak a mexx-eket, az armani-t, és a one million-t gondoltam. De ilyen áron nagyon megéri a mexx és nekem jobban tetszik mint az armani.
2011. dec. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fuh. köszi :) mert azt vettem barátomnak csak elbizonytalanodtam h nem tul édes e az illata, de egyébkén nekem is tetszik
2011. dec. 25. 11:41
 3/5 anonim válasza:
hát ugye kinek mi tetszik, szerintem ez egy nagyon tetszetős illat, nem is azt mondanám, hogy túl édes, hanem ilyen megfelelően van fűszerezve és nagyon kellemes, tényleg frissítő hatása van. állítólag télre ez a legjobb, mert nyáron hamar elpárolog, de ebben még nincs tapasztalatom. :)
2011. dec. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem a Boss Boetled és a Gucci by Gucci jön be leginkább.

Mindenkinek más az ízlése. Neki bejött? :)

2011. dec. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azt mondta tetszik neki :) de ha nem tetszene is megdicsérné :)
2011. dec. 28. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!