Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körmösök! Crystal nails vagy...

Körmösök! Crystal nails vagy Pearl Nails-t válasszam?

Figyelt kérdés
Árban a CN drágább, PN kedvezőbb sokkal. De minőségben is eltérőek? Melyiket válasszam? Köszi ha segítetek!!
2011. dec. 25. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia Nővérem Svájcban egy wellnes salonban melozott mint recepciós és egyszer megbízták hogy vegyen a manikürösnek dolgokat Pesten és a Cristal Nails-ban vett ott regisztrált is,voltam az üzletben és kérdezősködtem is minden féle képp jó mert igaz drágább de minőségben is jó :)és sok Körmös ismim is a Crystal nailst vásárolja ;)
2012. jan. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem az a véleményem, hogy ha megfelelően van előkészítve a köröm, teljesen mindegy a márka, a köröm fent fog maradni. Én a Pearl márkát használom, mert minőségre ugyan az, mint a CN, árban viszont jóval olcsóbb. Próbáld ki, nem fogsz benne csalódni!
2012. jan. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szia! én használtam már mind a kettőt. CN sokkal jobban megéri, a Pearl egy kalap kaki.. reped stb.. ne vedd meg..
2012. okt. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is a CN-t javaslom, rengeteg szín van minden anyagcsoportból és nagyon jó minőségűek. Kezdő korom óta használom a termékeiket és soha egyszer sem volt panaszkodó vendégem. :)
2015. márc. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!