Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aránytalanul pici a fejem a...

Aránytalanul pici a fejem a testemhez képest, mit tehetnék hogy nagyobbnak tűnjön?

Figyelt kérdés
Lehet hogy furcsának tűnik a probléma, de tényleg így érzem, és nem tudom mit csinálhatnék, hogy legalább optikailag arányosabbnak nézzek ki. Nagyon zavar, ha pl megyek az utcán is folyton úgy érzem magam, hogy mindenki ezt veszi észre rajtam először =( Ráadásul pár centivel magasabb vagyok az átlagnál és az aránytalan alkatom miatt még magasabbnak nézek ki a valóságban is és képeken is, és ezt utálom, mit tehetnék? Esetleg hajjal lehet javítani a dolgon? Annyira rosszul érzem magam ettől =/ Pedig amúgy ezen kívül az alkatommal semmi gond nem lenne =/ Nagyon szembetűnő az ilyesmi? Ti észrevennétek egy lányon ha az átlagosnál kisebb feje, arca van? A saját fejem arányain belül pedig kimondottan széles a járomcsontom, de a testemhez viszonyítva viszont túl pici... És az is zavar, hogy elég sovány vagyok, S-es, néha XS-es méretet hordok, viszont a fejemhez képest már szinte vastagnak látom a combjaimat. =( Nagyon aránytalannak érzem magam mikor egy 150 centis lánynak is nagyobb a feje, szerintem nekem kéne akkora fejemnek lennie kb. h arányos legyek mégis nekem van szinte mindig a legkisebb fejem más lányokhoz képest. Valami genetikai hulladék, gnóm lennék? T_T Nagyon el vagyok keseredve emiatt, mert ezen még csak változtatni sem lehet :/
2011. dec. 29. 00:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg 7x kell, hogy ráférjen a fejed a testedre. Mérd le, hogy pontosan hány centi a fejed búbjától az álladig, aztán ossz-szorozz.
2011. dec. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hosszában nincs gond, a szélesség nagyobb probléma. Túl keskeny az arcom. Ha pl egy 20 centivel alacsonyabb testen lenne, akkor lennék arányos kb.. =/ Meg a vállam is túl széles, és még kisebb a fejem emiatt. Maga a vállcsontom széles, ebből fogyni se lehet...
2011. dec. 29. 01:03
 3/7 A kérdező kommentje:
De egyébként sem ez volt a kérdésem, hanem tanácsot szerettem volna kapni, hogy hogyan javíthatnék ezen legalább egy picit optikailag. Kösz, eddig is tudtam hogy aránytalan és gnóm vagyok, nem kértem róla számolásokkal is bizonyítást =/
2011. dec. 29. 01:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig, csak a címet, bocsi, de már kicsi késő van... :)


Szerintem egy nagy frizura csodákra képes. Vállig érő dús, akár hullámos haj csodákra képes.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Szerintem elterelné a figyelmet. :)

De amúgy szerintem csak beképzeled az egészet!

2011. dec. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez kerekíti, nagyobbítja az arcot!

Jajj, bocsi, de már tényleg késő van. Máskor majd írok részletesebben! Vagy, hogy hogyan érhetnéd el ezt a frizurát. :)

2011. dec. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Tényleg, örülök hogy valaki komolyan értelmesen próbál válaszolni>.< A hullámos dús haj jó ötletnek tűnik, ahhoz mondjuk picit még növesztenem kell sajnos. Egyedül az a gondom, hogy a frufru nélküli haj nem áll jól az arcomhoz, szóval a frufruról nem akarok lemondani, de a hosszabb részét megpróbálom majd dúsítani :) Köszi
2011. dec. 29. 01:14
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem is aránytalanul kicsi a fejem, ha meg össze van kötve a hajam pl.: tesin akkor még golyófejem is van

még jó, hogy nagyon dús a hajam, mondjuk régebben megszenvedtem vele, de legalább nagyít a fejemen

[link]

[link]

2011. dec. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!