Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit szamit a...

Szerintetek mennyit szamit a profilja valakinek?

Figyelt kérdés
Mennyit ront valakinek az osszhatasan ha a profilja nem olyan szep de viszont arcbol szep? Remelem ertheto voltam:P
2011. dec. 29. 13:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
* a profilt termeszetesen az arcra (profilbol) ertem:P
2011. dec. 29. 13:03
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát én is pl szemből jobban nézek ki mint oldalról :D

Hülye formájú az orrom,a szememnél a csont,az állam :D

2011. dec. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De szerintetek ez nagyon ront az osszhatason?
2011. dec. 29. 13:38
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
én is szemből jobban nézek ki mint profilbol :D de olyannal is találkoztam aki profilbol huu de jól nézett ki szemből már nem tetszet. úgyhogy szerintem fontosabb hogy szemből hogy néz ki
2011. dec. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat:) Meg varok velemenyeket:)
2011. dec. 29. 18:33
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Profilból szerintem mindenki furcsának látja saját magát:) Nem számít.
2011. dec. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Gondolod? Amugy kosz:)
2011. dec. 30. 08:24
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Profilból én is nagyon hülyén nézek ki, szintén az orrom és a szemem miatt, de szemből meg nem. szerintem is fontosabb, hogy szemből nézzen ki jól valaki, hisz úgy látják legtöbben :)
2012. jan. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

sajna nekem is eléggé gáz a profilom, de annyira, hogy már láttam meglepődött képet, önkéntelenül kiszakadt a pasiból, hogy szemből de helyes vagyok. (Nem barát vagy ilyesmi volt, idegen. )

Szerintem gyönyörű, akinek szép a profilja, az sokat dob valakin, de hát muszáj azt hordani, ami van :)

2012. márc. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Abból a szempontból előnyös, ha teljesen jó a profilképed, ha tetszeni szeretnél másoknak. Ebben a mai modern világban hasznos, ha mutatós, jól megcsinált (bőr retus, jó kép kompozíció, jó háttér/környezet) a profil képed, mert ebből szűrik le, hogy milyen vagy (bár szerintem sokkal jobb személyesen ismerkedni).
2012. márc. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!