Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mit lehet csinálni?

Szerintetek mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Átlagos lány vagyok, sok fiúnak tetszek stb. De mégis vmit szeretnék tenni,h "szebb" legyek. Tudnátok ajánlani vimit? pl.: hajvasalás v sminkelési módszer, ruhák stb? Segítsetek kérlek. Előre is köszi
2011. dec. 30. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A hajvasalás jó ötlet eddig sokan mondták, hogy ronda vagyok (főleg akik utálnak)! Mióta vasalom a hajam sok fiúnak tetszek és mindenki mondja, hogy "Hogy lehet valaki ilyen szép?" úgyhogy vasald a hajad, a szempillaspiráltól is szebb lehetsz! Öltözz csinosan, divatosan!
2011. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

NE vasald a hajad!


Attól csúnyább lesz a hajad és eltöredezik. A pasik a szépen fénylő, egészséges hajat szeretik:)

A szempillaspirál ok, csak este ne felejtsd el lemosni.

Átlátszó, vagy halvány rózsaszín szájfényt is használhatsz.

2011. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
na most vasaljam vagy ne? mert nekem eredetileg ilyen göndör és az már uncsi...szeretnék vmi újat...és nekem az nagyon sokat számít,h egy pasinak mi a véleménye :D
2011. dec. 30. 18:55
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem vasald! Nem muszáj naponta, de ha jó hajvasalót veszel akkor nem göndörödik vissza a hajad csak hajmosás után és annyira nem kell gyakran vasalnod! Szerintem sokkal szebb a kivasalt haj, biztos, hogy szebb lennél tőle!
2011. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Vasalhatod a hajad, de ne túl gyakran! Mondjuk 2-hetente 1-2x, és mielőtt kivasalod vigyél fel rá hővédő sprayt! Ha bőrhibáid vannak használj alapozót, púdert, de ne vidd túlzásba maradj természetes - a fiúknak nem tetszenek az agyonsminkelt lányok. Szempillaspirál, néha egy kis tus mindenkinek jól áll:)

Az alkatodhoz megfelelően öltözködj, és próbálj színes, ízléses ruhát választani.

2011. dec. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kiskoromban én is minndig vasaltam, de úgy szarrá ment a hajam, nagyon sokat le kellet belőle vágni, iszonyat ronda lett fakó töredezett hullott. De csak úgy gondolj bele kb 230 fokkkal megégeted a bőrödet, Az rossz nem? fáj, de még mennyire. Na most ugyanezt teszed csak a hajaddal. szerinted neki mennyire jó? 1-1 buli alkalmából vasalhatsz szerintem de többször semmiféleképpen se. Ha csinosítani akarod magad dobj fel egy barna füstös szem sminket, vagy akármit, de ne olyat, amivel rongálod magadat. Szemedet se agyon sminkeld se a bőrödet. Én ezekkel nagyon megjártam. Nekem őszintén szólva fájt a szemem a sok sminktől. elleptem a bőrömet ezekkel akence ficékel, tiszta pattanásos lettem zsíros lett a bőröm stb. egy vékony szemceruzát barnával felszoktam vinni a szemhélyamra a szempiláim közé kicsit kiemelem a szemöldökömet és már megyek is.

18/L

2011. dec. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
hát az az igazság,h nekem fontos a pasik véleménye és bár sekélyes,naiv és GYEREKES vagyok én minden pasinak tetszeni akarok ^^ vagyis lég soknak :D
2011. dec. 30. 19:46
 8/14 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

19:23-as voltam

2011. dec. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
15
2011. dec. 30. 20:48
 10/14 A kérdező kommentje:
miért?
2011. dec. 30. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!