Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kicsit vastag típusú csaj...

Kicsit vastag típusú csaj vagyok. De attól függetlenül, h. nem vagyok magammal kibékülve, hogyha azt mutatom, h. mégis, és csak jól érzem magam, akkor vonzóbb egyéniségnek tűnök majd? : )

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Azzal, hogy itt magabiztosan vigyorogsz még ugyanolyan dagadt vagy. :)
2011. dec. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha csak mutatod, akkor nem. legyél tényleg megelégedve magaddal! de egyébként igen, a letargikus megkeseredett embereket senki sem szereti.
2011. dec. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%

Menj el egy swingerpartiba, csajoknak ingyenes, és ott aztán nem kell megfelelned senkinek se,

Úgyis rádakadnak két perc alatt vagy kilencen, azt se tudod majd, hogy melyikhez kapj.

2011. dec. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb, úgyis eljön majd az az idő, hogy belefáradsz a tiszteletkörökbe, és minden embert rühelni fogsz miután kiismerted őket és pusztán elveszed tőlük ami jár, aztán mehetnek isten hírével!
2011. dec. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó..mire gondolsz? első válaszolót inkább szóra sem méltatom..harmadik..az nem nekem való kérlek szépen. 2. kommentelő..valahol igaz..de ahhoz bizony önbizalom is kell : (
2011. dec. 31. 13:37
 6/6 anonim ***** válasza:

kezdj el sportolni, mondjuk futni : ) hidd el, felszabadulnak az endorfinok. gondolom fogyni akarsz,igaz?:)

ja és öltözködj csinosan, sminkelj, légy nőies (ne ribancos,szval ha pl vastagok a lábaid, ne húzz feszülős nadrágot:S)

2012. jan. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!