Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fanni névről milyen ember jut...

Fanni névről milyen ember jut az eszedbe?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:

kicsit ducibb lány szőke hajjal, a duci alatt nem a dagadtat értem, hanem a nem szálkás kategóriába tartozik.

kicsit visszahúzódó, de ha kell kinyitja a száját.


18/L voltam

2011. dec. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Saját magam, mivel Fanninak hívnak :D


Nekem speciel vöröses barna hajam van (festett), de az eredeti hajszínem világosbarna :) különben nem vagyok vékony, van rajtam húsi, de a csontozatom is ilyen erősebb fajta, tehát sosem leszek modell vékony. Magasabb vagyok, mint az átlag, 170 centi. Babaarcom van és tengerkék szemem (amit a hosszú vöröses fényű hajam csak kiemel).


Egyébként sok Fanni ismerősöm van, kapásból 3 jut az eszembe és mindhárom szőke. Az egyik nagyon vékony, a másik kettő átlagos testalkatú.

2011. dec. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egy KICSIT beképzelt, lány, vasalt haj, jó alak
2011. dec. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vörös vagy fekete haj frufruval,piros pöttyös hajpánt,pöttyös ruha.

Belsőleg aranyos,néha gyerekes,jól nevelt,de néha faragatlan,segítőkész lány.

2011. dec. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) azért kérdeztem,mert énis Fanni vagyok.Mondjuk mi másért kérdezném:D Hosszú vörösesbarna hajam van,és kék szemem,nem vagyok se vékony se kövér olyan átlag alkat:D szóval naggyából illettek a leírások rám:D
2011. dec. 31. 16:46
 6/8 anonim ***** válasza:

hát a barátnőmnet így hívják és vag yő jut eszembe vagy valaki teljesen más..


egy olyan csaj (speciel kislány 9-10 éves) akinek barna a haja, habos-babos ruhában van, masni van a hajában és el van kényeztetve, semmi sem jó neki.

2012. jan. 1. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok Fanni nevű ismerősöm van, mindegyik jégszőke(természetesen), feltűnő, pörgős..:D
2012. jan. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem is Fanninak hívnak:)

169 cm vagyok, és elég vékony, nagyon fehér bőröm van (sajnos). Kék szemem és festett szőke hajam van (eredetileg világosbarna).

Belsőre szerintem tök átlagos vagyok, szeretek koncertekre járni meg ide-oda bulizni, általában megpróbálok minél kedvesebb lenni és sajnos elég könnyen megsértődöm:D

2012. szept. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!