Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15 vagyok. Ugy erzem nem...

15 vagyok. Ugy erzem nem nezek ki annak. Pedig anyum szerint többnek is. Mindenkeppen legalabb egy 17 szerettem volna. Mi a jobb?

Figyelt kérdés
Azert szerettem volna, mert azt gondolom a fiuk jobban szeretik az erett lanyokat, es olyan rossz ha mar egy ket evvel fiatalabb is sokkal többnek nez ki mint en.
2009. máj. 21. 19:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én mindjárt a 21-et töltöm, és volt,hogy 13(!!!)-nak néztek! Fú nagyon rossz volt. De átlagban 16-nak néznek. Nekem is kellemetlen,főleg,hogy a személyit is folyton elkérik ha cigit, vagy alkoholt veszek. De mindenki azt mondja, hogy 20 év múlva fogok még ennek örülni. Meg mondjuk nekem így jobb, mintha kinéznének 30-nak...akkor inkább nézzenek kislánynak! :)
2009. máj. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ennek inkabb orulnod kellene! Gondolj csak bele, hogy sok no miert mutetti meg az arcat? Miert lesz egy rancos no ujbol sima arcu? Miert veszik meg a nok a draga arc kremeket? Hogy fiatalabbnak latszodjanak. Ugyhogy oruljel neki!

Onnan tudhatod meg hogy masok mit gondolnak rolad, mennyi idos vagy, hogy amikor valakivel megismerkedsz akkor megkerdezed mindig, hogy mennyinek saccol teged.

Engemet tobbnek szoktak nezni, es a testveremet is.

Mar megszoktam, es soha nem is tagadtam le hogy mennyi idos vagyok. Engem nem erdekel. Van fontosabb dolog is az eletemben. Meg kulonben is mit tudok csinalni, ha 23 evesen 30-nak neznek? Mit csinaljak mondd meg.

Talan a sok gond miatt nezek ki tobbnek, nem tudom. Vagy egyszeruen ilyen tipus vagyok.

Csak azt akarom mondani, hogy fogadd el magadat annyinak amennyi vagy, es orulj annak hogy fiatal vagy!

2009. máj. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 vagyok és 14-15nek néznek.csomószor volt h a szórakozóhelyen kikérdezték az adataimat ,mert nem hitték el ,h betöltöttem a 18at!Ilyenkor persze rossz,de őszintén én elfogadtam és szeretem is igy a dolgokat!Végül is minek olyan hamar felnőni ?Ráérek =)

Na igeen és ez majd idősebb koromban csak előnyömre vállik =)

2009. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 22 vagyok, a barátom 30. múltkor megkérdezték tőle, hogy hány éves a barátnője, mire ő: hát 22. Ja, mert 17-nek néztek! És általában ennyinek néznek!

Tök gáz mikor megyünk a tescóban, és stírölnek a 16-17 éves, emós srácok. Gondolom azt hiszik, hogy a barátom a bátyám.

De egyébként nem baj, majd ha idősebb leszek, akkor ennek nagy hasznát fogom venni. Én biztos nem akarnék többnek kinézni, mint amennyi vagyok...

2009. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is 15 vagyok, csak velem pont fordítva van: sokkal fiatalabbnak néznek mint amennyi vagyok. Néha idegesít, de később ennek örülni fogok :)
2009. máj. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!