Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy csinálják azok a lányok,...

Hogy csinálják azok a lányok, akiknek semmi mellük nincs, képeken mégis összevan nyomorgatva nekik hogy nagyobbnak tünjön? /nem photoshop/

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
pusappos melltartóban vannak vagy csak simán kitömik valamivel:$ nekem is elég sok ilyen ismerősöm van :$
2012. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
push up melltartó+több szivacs van benne,sőt van aki úgymond befesti a mellkasát és dekoltázst fest magának...sötétebb alapozó,ecset,púder,barnító stb :D
2012. jan. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem köszii. de azt hogy lehet meg csinálni ha pl egy kivágott felső van rajtam, hogy a melleim szépen egymás mellett legyenek, valamivel fel kell tolni ?? vagy mi ??
2012. jan. 11. 19:22
 4/7 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=H9t5M--t8D4

Ez szerintem egy nagyon jó smink tipp.

Próbáld ki.(;

2012. febr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 poster04 válasza:
kíváncsiságból kipróbálom holnap :D
2012. márc. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
miből gondolod, h nem ps?
2012. márc. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Netti11face válasza:
Leveszed a nadrágod és leülsz valahova ,pl: kanapéra és a lábaid oda rakod a pulcsid alá és úgy mintha mellek lennének ,de ügyelj hogy csak a fejed meg a nyakad meg a melled látszodjon
2015. szept. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!