Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13-14 éves fiúk, , lányok MI...

13-14 éves fiúk, , lányok MI AZ IDEÁLOTOK?

Figyelt kérdés
bármelyik nemből bárki írhat választ csak 13-14 ÉVES legyen
2012. jan. 2. 12:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Edward Grimes xDD 13/L
2012. jan. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

nekem zselézett hajú borostás vagy szakállas fiúk

AMÚGY 13 éves LÁNY vagyyok

2012. jan. 2. 12:56
 3/17 anonim ***** válasza:

Nekem a magas fiúk jönnek be, legyen kedves, humoros!

13/L

2012. jan. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
külsőre egy lány nézzen ki jól. Ez relatív, mert lehet hogy egy ruha jól áll ennek, a másiknak meg nem. Ne legyen agyonsminkelve, d elegyen rajta smink, ízlésesen. Legyen 170 centi körül (mert én 186 cm vagyok és szeretem a magas lányokat), legyenek ápoltak a fogai, és úgy alapjáratban szép legyen az arca. Más túlzottan nem érdekel :) Belsőleg pedig ne legyen papucs, tudjon irányítani, ha kell, legyen képes feltalálni magát a váratlan helyzetekben, és kész is az ideál :)
2012. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát nekem Bill Kaulitz, csak még akkor amikor fekete haja volt, és nem volt borostás 13/l
2012. jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%

Csúnya dolog, de nekem az öltözködés igen fontos. Mármint nem páwa stílusban, meg ne is beszéljen róla túl sokat, hanem legyen valami eredeti, kicsit extrém stílusa. Max 25mm-s fültágítót is imádom:) Nem kell kigyúrtnak lennie, de ne is legyen dagi. Áradjon belőle egy amolyan rocksztár feeling:D Belsőleg HUMORA legyen, aranyos ötletei legyenek randizás terén, művészkedjen lehetőleg, ne legyen túl gazdag, legyen ápolt és persze "köcsöghaj" meg kristályfülbevaló semmiképp.

Röviden ennyi:D

14L

2012. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%
nekem a magas zselézett hajú,picit izmos,kedves humoros pasik jönnek be:) kár hogy ebből kevés van :/ :D 13L
2012. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

ööö nekem legyen a fiú:

belsőleg:

- jó legyen a humorérzéke, bár én mindenen tudok röhögni (persze vannak olyan dolgok amin nem vagyok képes.. pl egyik fiúval beszélgetek és arról kezd el mesélni hogy táborban a másik fiú aki a szobájában volt milyen gusztustalan volt mert hogy mindig a szoba közepén... eresztette ki bélgázait... ő fetrengve röhögött miközben mondta én meg néztem rá hogy most éppen röhögnöm kéne? szóval viszont egy másik fiú csinált olyat hogy viccből csináltunk ilyen főzőskézős műsort, felvettük kamerára és ő "főzött" és akkor kérdeztem, hogy mik a hozzávalók, felsorol egy párat olyan kommentekkel, hogy: Ez egy tyúktojásnak néz ki neked??? Mert igazából ez egy sastojás... olyan sasé ami már kihalt... meg olyat hogy ez a víz sem mindennapi... tudod, ezt a Antarktisz jegéből olvasztották.. egy közeli barátom adta nekem és csak 1 üvegem van ebből, de a leveshez máris felhasználtam a felét... áh... pedig előzőleg instant levesre akartam használni... mindent ilyennagyon komoly arccal... :D

- legyen azért okos is

- kedves

- a lányokkal udvarias...


külső:

- legyen izmos, de nem ilyen túlzottan

- ilyen nemtom milyen formájú, de nem kerek arca legyen

- kb 175-180 cm-ig (160cm vagyok, de mindig legalább 5cm-es magassarkúban vagyok)

itt van pár kép hogy külsőleg mi az ideálom:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


14/L

2012. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
ez megg ki???????????
2012. jan. 3. 16:40
 10/17 A kérdező kommentje:
bill klauz az lány vagy fiú??
2012. jan. 3. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!