Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen anyagú műkörmöt csinált...

Milyen anyagú műkörmöt csináltassak?

Figyelt kérdés

Mindig hozzácsapom vmihez a kezem, főzök, sütök...Melyik a legerősebb? Zselés v Porcelán?

És lehet olyan műkörmöt kérni, hogy a fehér rész a körmöm alján ne látsszon?A holdacskára gondolok

És ne próbáljatok lebeszélni, szeretnék műkörmöt.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. jan. 2. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
A porcelán erősebb, de kevesen tudják szépen megcsinálni, mert nem tudják kezelni az anyagot. Kérheted, hogy ne látszódjon a holdacska, bár szvsz, sokkal természetesebb, ha látszik.
2012. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A zselés műköröm sokkal hajlékonyabb, nehezebben törik. A holdacskát színes zselével le lehet fedni!
2012. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

A zselés köröm kb pont olyan hajlékony, mint a porci, vagyis semennyire, kivéve a gumizselét. 2 éve van porci körmön, néha 5 centis, sosem volt olyan, hogyha bevertem letörik.

A holdacskát pedig körömágyhosszabbító anyaggal kell lefedni, ami nem a színes zselé kategória.

2012. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nálam a tip+porcelán ill. sablonos zselé vált be. 1 hónapig fent volt, nem tört semmi baja nem volt. a sablonos azért jó, mert olyan mintha a sajátodat hosszabbítanák meg, és nincs olyan érzésed, hogy letörik. de kipróbálhatod a saját köröm erősítést is.
2012. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem a zselé jobb. mindenkinek más.
2012. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A porcelán keményebb anyag a zselé kicsit lágyabb, nekem utóbbi jobban tört, a porcelánnal 3,5 centis körmömnek sem lett semmi baja. tip semmiképp ne legyen, mert elavult módszer.
2012. jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak zselés volt eddig, de 2 nap után már kezdett lepattanni...
2012. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!