Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért akarnak állandóan avval...

Miért akarnak állandóan avval vígasztalni, hogy a vékony lányokhoz ne megy jól a nagy mell?

Figyelt kérdés

Vékony lány vagyok, nagyon kicsi mellekkel. Családom barátaim rendszeresen avval jönnek, hogy tök jól megy az alakomhoz, a nagy mell hülyén nézne ki.

Miért?!?!?!


ő hülyén néz ki:

[link]


mert szerintem hibátlan


[link]

én kb így nézek ki, nem hiszem, hogy annyira borzalmasan illene a nagyon kicsi mell egy vékony lányhoz


vélemények?


2012. jan. 3. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

Én 16, szintén vékony, nbagyon kicsi mellekkel, de nekem még valószínűleg nőni fog..

2012. jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én sajnos 22, és már tuti nem nő :(
2012. jan. 3. 18:53
 3/10 anonim ***** válasza:
ne haragudj de amit linkeltél az gusztustalan...előbb nézném egy transzvesztita állatnak mint nőnek...nézd csak meg ..nagyon deformált.jobban néz ki a második linked
2012. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
második te lány vagy pasi vagy? én szépnek látom az elsőt:( legalábbis örülnék ha inkább úgy festenék mint a második link
2012. jan. 3. 19:01
 5/10 anonim ***** válasza:
egyik kérdésemben férfiakat kérdeztem meg mi a véleményük a kicsi mellről, akkora volt mint a második linked, azaz mint a tiéd és az enyém, és 90 százalékának bejött. Persze aztán törölték a kérdést mert a kép nem engem ábrázolt.
2012. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

barátomnak sincs baja vele, szereti

csak hát olyan jó volna néha felvenni valami dögös felsőt amiben jól mutatok

2012. jan. 3. 19:31
 7/10 anonim ***** válasza:

Fúj az első nő undorító...Anorexiás és görbe ronda lába van. Mindezt úgy mondom, hogy a vékony lányok jönnek be, de ez már gáz.


Amúgy jól tud kinézni a nagy mell is, egy karcsú alakhoz, de nem kell túlzásokba esni és a kis mellel sincs gond, ha szép formás.

2012. jan. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem rossz, de a szép hosszú barna haja jobban megfogott mint a nagy cickók.
2012. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
pasi vagyok, de a másodikat még bottal se piszkálnám meg nemhogy mással:D
2012. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

bottal sem? :S nem ő/ mi tehet/tehetünk róla hogy ekkorára nőtt meg

boccs...

2012. jan. 4. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!