Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Eddig szkeptikus voltam azzal...

Eddig szkeptikus voltam azzal szemben hogy a fogamzásgátló növeli a melleket. De most már nem tudom mit gondoljak. Vélemény? Igaz lehet?

Figyelt kérdés

Eddig tényleg csak legyintettem ha valaki ezt mondta , és hülyének néztem azokat akik elhiszik...De mostmár nemtudom, mivel egyik barátnőm elkezdte szedni és tényleg nagyobbak lettek a mellei (eddig sem voltak kicsit azért...), és mondta hogy ez bizony a fogamzásgátlótól van.

Meg egy másik barátnőm is aki viszont tök vékony(tényleg nagyon vékony) és elkezdte szedni a fogamzásgátlót és egészen megnőttek a cicijei.Mondta is hogy csak ez az egy "mellékhatása" volt a fogamzásgátlónak.


Most akkor mi van ? tényleg nő tőle a mell?:O


2012. jan. 4. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én olyan 8 évig szedtem fogamzásgátlót.Kb 4-5-6 fajtát.A legutolsó fajtánál tényleg nőtt a mellem és ki is kerekedett,pedig alapból hosszúkás formájú és csak izgalmi állapotban volt kerekded:D

De sajnos mellé híztam és ekcémás is lettem.Már abbahagytam és le is fogytam,de a mellem nagyjából megmaradt,1mérettel és 1 kosármérettel hordok nagyobb melltartót:)


Viszont pl volt barátnőm,akinek ugyanattól a fajtától nőtt,amitől nekem nem változott semmi.

Szóval ez szervezetfüggő!


24N

2012. jan. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
(ja és még valami,nekem egy rossz mellékhatása volt még a növekedésnek,folyamatosan viszketett,és a mellbimbóm is sebes volt,ill nagyon megduzzadt a mellbimbóm,tökre utáltam,nagyon érzékeny is volt.Mióta nem szedem 7hónapja,azóta ok a mellbimbóm a méret is nagyjából megmaradt és nincs semmi problémám!)
2012. jan. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ez érdekes. Akkor ezek szerint tényleg van akinek nő tőle, és nem is csak elvétve akad ilyen nő...Akkor miért mondják annyian, hogy a mell csak akkor nő ha az ember hízik vagy ha kés alá fekszik...fura..

köszi a választ :)

2012. jan. 4. 00:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Hízol, attól nő. Gyógyszer->hízás->a szerencsésebbek csak cicire (én csípőre és hasra is meghíztam, pedig vékony alkat vagyok. De tény, hogy nekem is nőtt 1 méretet a cicim.


20L

2012. jan. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7%
Én híztam a fog.gátlótó, és mivel a mell szírszövet, így nyilvánvalóan a mellem is nőtt. Nahát, milyen összefüggések vannak...
2012. jan. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nahát, nem kell ilyen rohadt szarkasztikusnak lenni. Nyilván tudom, hogy általában azért nő meg nekik mert híznak. ÁLTALÁBAN. viszont ez a vékony barátnőm ugyanolyan vékony maradt és CSAK a melle lett kb 2 számmal nagyobb...És én ezt furcsállom.Hogy TÉNYLEG vannak ilyen esetek.
2012. jan. 4. 16:09
 7/8 anonim ***** válasza:

a fogamzásgátlóban hormonok vannak, ami lehet hatással a melleidre növekedésére is, de csak simán hízásra is. ez attól, hogy milyen fajta a gyógyszer, és a szervezetedtől.

[legalábbis én így tudom]

2012. jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen így igaz :) de tényleg változó.barátnőmmel 1szerre kezdtük el szedni és nekem nőtt neki nem.:)
2012. júl. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!