Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, miért van szükség...

Lányok, miért van szükség folyamatos megerősítésre?

Figyelt kérdés
Főleg attól kérdezem aki szépnek tartja magát.
2012. jan. 4. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A lányok rendkívül hiúk, és mindenkinek jól esik, ha a külsejével kapcsolatban pozitív visszajelzések érik. Ráadásul a média torzítja folyamatosan a szépségideált, így egyre több az önbizalom-hiányos lány, ezért duplán szükség van Rá, hogy éreztessük velük, szépek, csinosak!
2012. jan. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Azért mert hiúak. Tudják, hogy szépek, csak szeretik magukat a világ közepének érezni a sok dicséretől.


Nő külső tulajdonságát sose dicsérd, csak a tetteit.

2012. jan. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és nem lesztek nárcisztikusak? Én úgy vagyok vele hogy megpróbálok minél kevesebbet foglalkozni a külsőmmel mert nagyon rá tudok pörögni és mindig rossz egóösszesés van a végén. Amúgy Fiú vagyok.
2012. jan. 4. 12:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez tudat alatt jön. Tényleg vágyok az elismerésre, szerencsére elég sokszor meg is kapom. Lehet, hogy hiúság, nem tudom, de szükségem van arra, hogy szépnek tartsanak, dicsérjenek, nyilván valamiféle bizonytalanság az alapja. Tisztában vagyok vele, hogy szép vagyok, de mégis nagyon jól esik, ha ezt mások is elismerik, bár kinek nem esne jól?! Ez gonosz dolog, de lehet, hogy azért van, mert így néhány embernél többnek, jobbnak érzem magam. Azért egoistának, ill. beképzeltnek nem tartom magam, mivel nem kérkedem a külsőmmel, és nem nézem le azokat az embereket, akik külsőleg nem a legszebbek, szóval szerintem ez nem az egoizmusból ered, inkább valamiféle önbizalom hiány lehet az oka. 19L
2012. jan. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!