Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok különleges, egyedi...

Tudnátok különleges, egyedi madár tetoválásokat?

Figyelt kérdés
olyat ami egyedi, igényes, és egy nőnek is jól áll az nélkül, hogy közönséges lenne. Keresgettem én is, de csak teljesen hétköznapiakat találtam, ami majdnem minden második emberen van jóformán. A sasokat nem szeretem, sem cinegét nem akarok. Holló, esetleg főnix, vagy valami hasonlóra gondoltam. Esetleg valakinek valami ötlet?
2012. jan. 6. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Itt van pár :) [link]
2012. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Érdemes angolul keresgélni googlen.

Pl. bird painting, bird tattoo flash vagy design, ugyanezek phoenix-el, meg csak úgy madarakról fényképet, festményt nézegetni és abból már lehet tervezni tetoválást is!

Ha nem színeset akarsz, akkor letöltöd a képet és egy programban átalakítod fekete-fehérré, úgy jobban el tudod képzelni.

2012. jan. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!