Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemöldök gyantázás vagy sima...

Szemöldök gyantázás vagy sima csipeszes szemöldökszedés a tartósabb?

Figyelt kérdés
árban hogy vannak?
2012. jan. 6. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ahova én járok ritkán kozmetikushoz ott a szemöldökszedést úgy kezdi,hogy legyantázza ahol kell(mert vannak láthatatlan szálak),ami látható,erősebb és nem jött le a gyantával,azt csipesszel szedi ki...

árban így 800-900ft pesten

2012. jan. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én is Pestre járok, csak én 600 Ft-ért :D ugyanazt csinálják nekem is (:
2012. jan. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálam vidéken 500 forint a szedés... És a gyanta minden leszed... Nem azt szedik ki amit a gyanta nem húzott le, hanem ami kiáll még, nem illik oda :D Szerintem ez a legrosszabb gyantázás mind közül én utálom... Pedig intimbe és lábon is ez megy... :D Amúgy tartósságában ugyanaz szerintem mert mindegyik tőből távolítja el a szőrt, de te inkább leszedeted egy rántással vagy végigülöd míg az összeset kitépkedik?
2012. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyantázás tartósabb, de azért figyelembe kell venni azt is, hogy a gyantázástól megnyúlhat a bőr.
2012. jan. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát én ilyennel még nem találkoztam utolsó :D De biztos XD
2012. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a szemhéj bőre elég laza, előbb-utóbb megnyúlik (megereszkedik). Gyantázásnál, amikor ugye letépik a papírt, megrántják a bőrt, ezzel is elősegítve a bőr megnyúlását, ami ezek után idő előtt is bekövetkezhet. Nem azt írtam, hogy már 2 alkalom után ilyen lesz.
2012. jan. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Havonta egyszer megrántják a bőrt. És szerinted ettől megnyúlik. Akkor minden nőnek már lógna a szemöldökbőre a szemébe mint egy Shar pei-nek xD anyám már 15-20 éve gyantáztatja és semmi baja :D Ezek szerint az intim és a lábgyantától is megnyúlik a bőr vagy mi? xD
2012. jan. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Látom nem érted, úgyhogy inkább gondoljon erről mindenki azt, amit akar vagy jónak lát...
2012. jan. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Tiktaalik válasza:
magamnak gyantázom,egy melegítős hagyományos gyanta kb. 600 ft és elég 1 évre...
2012. ápr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tiktaalik válasza:
és kb 8 naponta gyantázgatom,mondjuk világos szőrzettel rendelkezek és hála az égnek nem igazán dússal:)
2012. ápr. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!