Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes megrendelnem?

Érdemes megrendelnem?

Figyelt kérdés

[link]

Sok rosszat hallottam erről a webáruházról,és néha már irreálisan olcsón adják a termékeiket.Ez hamisítvány lenne?Mert az eredeti árhoz képest olcsó.

És mit gondoltok erről az illatról?


2012. jan. 6. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csináltam a youtube-ra a parfümcenteres videót, nézd meg, de lehet már láttad. Sőt, más is írta, hogy hamisat kapott. Akkor miért akarsz tőlük rendelni? Mondjuk én is akartam, mert egy illatot csak náluk találtam meg, de a többiek (nagyon helyesen) lebeszéltek.

Amúgy csak óvatosan, ez az áruház rengeteg különböző webáruház névvel fennt van a neten: gondolj bele: egy jó megbízható áruház miért teszi fel magát 8-10 különböző webáruház névvel? Már ez is gyanús.


Az illat meg állítólag amúgy jó, erős és tartós.

2012. jan. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A parfümcenter felhigított szart küld, inkább vedd meg drágán az eredetit, mint olcsón az "illatosított vizet" amivel semmit sem érsz.
2012. jan. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!