Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Imádom a vékonyságot, mindig...

Imádom a vékonyságot, mindig is az szeretnék maradni. De mi értelme van az egésznek, ha a fiúknak nem is az ilyen alak tetszik?

Figyelt kérdés

Alapjáraton vékony testalkattal áldott meg a sors, ami egyben formás is. Ezért nem kell sokat tennem érte, szóval nem sportolok, csak "normálisan" eszek. Kb. ilyesmi alakom van: [link]

[link]

[link]


168 cm/55 kg. De mindig szeretnék vékonyabb lenni, pl. múlt nyáron 51-2 kg voltam, akkor tényleg tetszettem magamnak. Csomó lány szerint is nagyon jó alakom van, ne fogyjak, bárcsak nekik is ilyen alakjuk lenne stb. DE: egyre több helyről hallom, hogy a fiúknak a teltebb lányok jönnek be, és a barátomról is tudom, hogy neki is.. szóval az a nagy fenekű körte típus. Persze mondja, hogy neki az én testem tökéletes blabla, itt gyik-en is sokszor linkelnek az alakjukról képet lányok, és a teltebbekhez ne adj' isten ducikhoz csomó fiú írja, hogy hmm, de jó alakja van, csak a lányok írják, hogy fogyjon le stb.

Akkor mi értelme van, hogy engem "ilyen" alakkal áldott meg a sors? Tetsszek a lányoknak? Mert az ízlésemen nem tudok változtatni, hogy akkor én is hízok 5-10 kg-t, mert akkor jó "pakolnivaló" leszek... Egyszerűen tetszik ha egy lánynak vékony, törékeny alkata van.


2012. jan. 7. 21:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem értem a problémádat. Ne az alakoddal vergődj, inkább az önbizalmadat próbáld erősíteni.
2012. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Bocsi, az egyik képet kétszer linkeltem véletlenül.
2012. jan. 7. 21:39
 3/21 A kérdező kommentje:
Épp ezért ez a kérdésem, nem az, hogy hogyan legyen ilyen meg olyan alakom. Szeretem azt ami van. Nem érted a kérdést.
2012. jan. 7. 21:40
 4/21 anonim ***** válasza:
Tényleg nem értem, kifejtenéd? Azt írod, hogy semmit nem teszel, mégis pont olyan tested van, amilyet szeretnél, a pasid is azt mondja, hogy tökéletes vagy neki, akkor mit problémázol? Ha megszakadnál az erőlködéstől, hogy sovány legyél, de a pasidnak mégsem tetszenêl, akkor lenne értelme ennek a "mi értelme van az egésznek" kérdésednek, de így...
2012. jan. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én megveszek az ilyen alakért, szóval... maradj így!:D
2012. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ne foglalkozz, vele ha vekony vagy alapbol egyel amit akarsz. Nekem nagyon tetszik, ha egy lanynak van egy kis hasa, par kilo plusz rajta, de kozben fitt, meg csinos. Haha begerjedtem ahogy ezt leirtam es elkepzeltem a fejemben.

A puhasag nagyon gyonyoru noies tulajdonsag. Eleg ha kettonk kozul en, a ferfi fel kemeny.

2012. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Azt hittem a kérdésemből kivehető, hogy az egy igen mellékes infó, hogy a barátom ezt mondja. (Gondoltam leírom még mielőtt valaki azzal jönne hogy ilyen meg olyan köcsög, hogy nem vagyok jó neki stb.)


Szóval nem értem, hogy mire jó egy ilyen alak, ha a fiúknak úgyis a husisabb csajok jönnek be. Eddig azt hittem, hogy ők vannak kevesebben, de mostanában kezdem azt érezni, hogy inkább azok vannak kevesen, akiknek a vékony lányok tetszenek. Jól látom?

2012. jan. 7. 21:51
 8/21 A kérdező kommentje:
De látod, te is azt írod, hogy szereted ha van rajta egy kis háj. Na rajtam az nincs. Jó, csak minimális a hason, combon, na értitek..
2012. jan. 7. 21:52
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
Figyi, el kell fogadnod hogy a fiúknak az tetszik ami, ezen úgysem tudsz változtatni. Amúgy közöttük is van aki a csontsoványat szereti, van aki meg a kimondottan kövéret, a kettő között pedig minden létező ízlés előfordul. Hiszen a nőknek sincs egy fix férfi ideáljuk. Ez ízlés dolga, kár rajta keseregni. Amúgy meg a férfiak poligámok, ezért igen-nagyon csúnyának kell lenni ahhoz egy nőnek, hogy ha felkínálkozik ne "pakolják meg", akár sovány, akár kövér. Ők természettől fogva jobban erre vannak programozva (bocs fiúk). És egy kis bioszóra: a teltebb idomok nagyobb termékenységet, jobb utódfelnevelő képességet sugallnak, és tudom prózai, de a párválasztás, "pakolás" hátterében alapvetően a szaporodás ösztöne áll. Ezen az alapon pedig jogos, hogy nagy átlagban a husisabb, "csöcsös-faros" lányokat kedvelik a pasik. De ezen tényleg nem érdemes keseregni, főleg manapság, hiszen a csapból is a vékony lányok folynak. A lényeg úgyis az, hogy olyan párt találj akinek testestül-lelkestül megfelelsz.
2012. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
72%

Én nemtom a többi fiú hogy van vele, de nekem a vékony alak is tetszik meg a duci alak is. Nem az alakja alapján választanék. Az is jó, ha vékony és az is, ha duci. Sztem meg tökéletes vagy így, a barátodnak semmi oka nem lehet panaszra. Ahelyett, hogy inkább örülne, hogy van barátnője...


21f

2012. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!