Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem merem megváltoztatni a...

Nem merem megváltoztatni a facebook profilképen. Mi a fene van velem?

Figyelt kérdés
Ajj, más havonta cserélgeti, én meg eddig csak olyat mertem kitenni, ahol távolról más emberekkel vagyok lefényképezve. Hiába készítek magamról közeli képeket, egyszerűen nem merem kitenni, annyira félek, hogy mindenki azt gondolja, hogy "bakfitty, ez otthon fényképezgeti magát, meg mutogatja a neten" Gondolom ez nem normális. Önbizalom hiányom lehet?:D
2012. jan. 8. 21:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem változtasd meg nyugodtan, senki nem fogja ezt gondolni. :) Ha meg igen, akkor se érdekeljen más véleménye. Biztos lesz sok lájk rajta és akkor meglátod, hogy érdemes volt kitenni.
2012. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindenkinek van közeli képe, úgyhogy nyugi, nem lesz baj:) Simán kiteheted. Hány éves vagy?
2012. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
18
2012. jan. 8. 22:22
 4/22 anonim ***** válasza:
Én azért nem cseréltem már hónapok óta a profilképem mert az a mániám hogy milyen ciki ha nem kapok lájkot :S:D:D
2012. jan. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, nekem több mint 2 éve ugyanaz a profilképem, mióta fb tag vagyok...
2012. jan. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerintem tök mindegy, mi az FB profilképed. Nekem is ugyanaz már 2 éve, ráadásul a kép kb. 2 évvel régebbi, mint az FB profilom, szóval egy kb. 4 éves kép van kint. De kit izgat? Nem muszáj az FB-n élni, szóval ha tehernek érzed ezt, akkor egyáltalán nem kötelező profilképet cserélni.
2012. jan. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem kötelező lecserélni, de ami eddig volt, az nagyon nem tetszik, ez az új meg szerintem egész jó, csak kicsit ilyen pózolós (nem tükör, meg ilyenek, de nem is spontán) és nem tudom, hogy mennyire gáz.
2012. jan. 9. 07:07
 8/22 A kérdező kommentje:
Végül kitettem, igaz, hogy semmi nem történhet, de picit furán érzem magam, majd elmúlik.:D Remélem nem nagyon gáz az a kép...
2012. jan. 9. 07:10
 9/22 anonim ***** válasza:

Én sem merem,pedig van 1-2 jó olyan kép,amin tényleg jól néznék ki.

Egyszerűen kiborít,hogy van olyan aki hetente 2x is cseréli a profilképét,de havi min. 20 képet tol fel magáról.Megjátssza,hogy önbizalomhiányos és kb minden fotón mutogatja mindenét...

Szal én makacsságból nem cserélem le.

De elmegyek egyszer fotóshoz műterembe és kirakok olyan képeket,hogy sárgulni fog mindenki és semmi extrém nem lesz a fotókon!

2012. jan. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nagyon pózer szerintetek?

Zavaró, hogy ilyen "beállított" vagy ez csak az én mániám?

[link]

2012. jan. 9. 12:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!