Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata a...

Van valakinek tapasztalata a körömnyomdával kapcsolatban? Mennyire tartós, és mennyire könnyű a használata? Illetve milyen körömlakk szükséges hozzá?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem bármilyen körömlakk megfelel, ami látható mintát hoz létre az alapszínen. Gondolom talán amit így szetthez jár, azoknak koncentráltabb a színe vagy ilyesmi.

És amúgy tényleg nagyon egyszerű. Állítólag a fém pengés lehúzó a jobb, nekem is olyan van. :)

A KONAD termékeivel nem hinéém, hogy rosszul járnál. Ha csak pár mintát akarsz beszerezni, akkor próbálj olyan sablont választani, amit a legjobban ki tudsz használni.

2012. jan. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Igazából én műkörmös vagyok, nem rég tanutam ki, viszont kézügyességem a mintázáshoz nem igazán van...,ezért eddig matricáztam, de nem rég találtam pár videót youtubeon a körömnyomdáról, és nagyon elnyerte a tetszésem. Ha ez beválna akkora a díszítés problémám megoldódna :) Most rendeltem is egyet,nagyon olcsón vaterán, 1 darab forma van benne, illetve a nyomda maga, ez nem Konados, de kipróbálásnak egyenlőre megfelel, aztán ha beválik veszek egy drágábbat : )
2012. jan. 11. 16:42
 3/9 A kérdező kommentje:
Megint én :D Most olvastam egy olyat ,hogy vannak különböző "utánzatok", amik használhatatlanok... Neked milyen nyomdád van? És hol lehet jó minőségűt venni? Esetleg rendelni? Rossman, Dm-ben, mennyire érdemes ilyet venni?
2012. jan. 11. 17:24
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nem ilyenem van, de töprengtem rajta, hogy megvegyem-e ezt is. Szerintem jónak tűnik. :)

Nekem ilyen kisebb KONAD-os van. 1 ilyen kis téglalap alakú lapon 4db minta, fém pengés a lehúzója a nyomda része meg henger alakú és kis fehér körömlakk tégely van elrejtve benne. Műköröm kellékszaküzletben volt egy ezres.

Szerintem ilyen boltba érdemes benézned. Lehet, hogy van választék is, de ha nem is tartanak készleten, akkor is biztos tudnak segíteni a választásban és rendelni amilyet kérsz. :)

2012. jan. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szia! nekem a 600Ft-os rossmanos van, és tökéletesen tudom használni!
2012. jan. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor kíváncsian várom ,hogy fogom e tudni használni az olcsó körömnyomdám :D Én Már nagyon beleéltem magam, és jó lenne ha megkönnyítené a munkám, több pénzt is kiadnák érte, csak ne kelljen a mintázással bajlódnom! Még annyi kérdésem lenne, hogy ha zselés körmöt készítek, arra is ugyan úgy tapad a nyomda? Vagy ez csak körömlakkozott körömre jó? És mennyire tartós nektek?
2012. jan. 12. 18:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia megint! Az első vagyok. :)

Sima körömlakkra nem próbáltam, zselére meg úgy szoktam használni, hogy az építés végeztével, fixálás után nyomdázok rá, és fényzselével "tartósítom".

De elképzelésem szerint akár beépíthető is lehet, mint minden más dísz, bár erről tapasztalatom egyelőre nincs. :)

2012. jan. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De amúgy igen, zselére remekül tapad a lakk. :)

És a fényzselé is szépen fedi, mert kicsi a lakkozott felület és nem okoz gondot, hogy esetleg leválna a felső réteg vagy ilyesmi.

2012. jan. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ennek nagyon örülök, hogy használható zselés körömre is! ^^ Köszi szépen !!!
2012. jan. 17. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!