Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a "szemöldökfor...

Szerintetek ez a "szemöldökformázó" jó? (L/13)

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,hogy ha a bajuszomat levágom vele akk nem lesz-e borostás...a papírján az van,hogy a lábujjról,a száj feletti részről(bajusz) és a szemöldökről levágja a felesleges szőrt...és még az,hogy nem lehet vízbe tenni meg stb. ....a használata nincs leírva.Fágófeje van,benne penge és am bekapcsolod zúgó hangja van és elemmel működik.Írjatok ha tudtok tapasztalatot,véleményt.:-)

linkek:

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. jan. 10. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
nem ér semmit,alig hozza le a szőrt.
2012. jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezt konkrétan nem ismerem, de bajuszra CSAK gyantát használj :)
2012. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
megerősíti csak, vegyél szemöldök csipeszt,vagy arcgyantát
2012. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már megvettem 3000FT-ért.Szal...

Már próbáltam a szemöldökömön.Leszedi a szőrt rendesen.A basjuszt meg nem merem mert borostás lesz.Köszi h szoltatok.)am is gondoltam)

Amúgy ha megnézitek a képen a nő is vágja a szőrt a bajuszán.A bajuszomat gyantával szoktam,de most nincs itthon mert nem vettem.(azt gondoltam h majd ezzel a "kütyüvel" levágom)

Kérek még véleményeket ,válaszokat!(előre is köszi:) )

2012. jan. 10. 20:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Bajuszt ezzel semmiképpen sem!
2012. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!