Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Létezik kozmetikus főiskola,...

Pannamanna kérdése:

Létezik kozmetikus főiskola, ha igen, hol, hogyan működik, illetve ha nem, akkor milyen főiskolát érdemes megcsinálni a kozmetikus képzés mellé?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:
bocsi,nemtudok választ adni,viszont ez engem is nagyon érdekelne
2012. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

a kozmetikus az szakmunkás. ilyen főiskola nincs. X év gyakorlat után van mestervizsga.

kb tök mindegy milyen főiskolára mész mellé. de valszeg valami gazdaságit lenne érdemes, már, ha kozmetikus akarsz maradni, annak hasznát lehet venni az üzletmenetben.

2012. jan. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
van divat és szépségipari menedzser szakirány(gazdálkodási és menedzsment szakon főiskolán,ami általános bolognás közgazdász képzés).
2012. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jól írta az egyik válaszoló, ez szakmunka. Nekem 2 éves volt a suli, rendes nappali képzésben, és hát elég kemény volt a követelmény. Úgyhogy ha ezt választod, főiskola előtte vagy utána lehet csak. Mindenképp kozmetikus iskolát válassz, ne tanfolyamot! (tudom, mert ahova gyakorlatra jártam, voltak ott tanfolyamosok, és a tudásukról inkább nem írok semmit...)
2012. jan. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) sokat, segítettetek, akkor nem keresgélem fejvesztve a kozmetikus főiskolákat! Most szeptemberben kezdtem el egy 2éves kozmetikus iskolát, nagyon tetszik, szeretem, viszont az tény, hogy rengeteget kell tanulni, és ha már ezt a pályát választottam, úgy gondoltam jobb, ha rendesen megtanulom, mindenképpen szeretnék majd mestervizsgát, és a továbbképzések is nagyon érdekelnek! Akkor, ha már diplomát is szeretnék, egyértelmű, hogy olyat fogok, ami a kozmetikus szakmában kamatozni tud. Pl, ha rámegyek a termékek eladására rendesen! Köszönöm mégegyszer!!!:))
2012. jan. 12. 11:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Szívesen :) Hol tartotok most a gyakorlaton? Hányan vagytok az oktatódnál? :)
2012. jan. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A Haj-tanba járok (XVII.kerületben van), ott vagyok elméleten és gyakorlaton is! Nyártól megyünk gyakorlatra szalonokba, egy hónapra, utána nyári szünet, és szeptembertől egy évig szintén szalon heti négyszer, egyszer pedig elmélet a suliban. Már túl vagyunk az alapokon, tehát masszázs, szempilla, szemöldök festés, gyantázás, szőkítés, sminkelés, szerencsére van lehetőségünk gépeken is gyakorolni(ultrahang, mikrodermabrázió, hidroabrázió, vákumozás)

Most a bőrdiagnosztika jön!:)

2012. jan. 13. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!