Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen az ilyen...

Szederke21 kérdése:

Szerintetek milyen az ilyen tetoválás? Ha ti meglátnátok ezeket egy nő testén, tetszene, visszariadnátok, vagy semleges lenne?

Figyelt kérdés

Az egyik a mellem alatt lévő felirat: "I may not be a lion but i am a lion's cub and i have a lion's heart."


A másik pedig egy Desert Eagle, egy latin felirattal, a köldököm alatti részen, de jobb oldalon.


2012. jan. 11. 19:45
1 2
 11/16 dellfil ***** válasza:

Bocs, míg kerestem a linkeket, megadtad a választ.


dellfil

2012. jan. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

maga az idézet nem tetszik, de az alap ötlet az igen.

hát ha nem tudnám, hogy fegyver van a testedre tetoválva és vetkőztetés közben látnám először biztosan meglepődnék. azért sem vagyok oda. viszont egy szép japán stílusú kisebb méretű gésa tetoválás az igen!

2012. jan. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

a pisztoly marha ronda

a felirat meg gagyi

2012. jan. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 TrükkösBélabá válasza:
Ha egy csinos meztelen női test van karnyújtásnyi távolságra engem egy valódi Desert Eagle sem riaszt el. De tetkónak szerintem valami finomabbat válassz . Személy szerint nekem a feliratos nem tetszik, inkább valami nonfigurativ vagy mondjuk varrasd fel a sast a képről.
2012. jan. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
88%

Komolyan csak nekem tetszik? Szerintem nagyszerű ötlet!

A "lion" idézet nagyon tetszik, bár elsőre én is kicsit viccesnek találtam, de ha belegondolok igenis van értelme! Jó választás.


A másodikat nem tudom így annyira elképzelni, de a kettő alapján érdekes stílusod lehet. Nekem tetszik.


Másrészt úgy gondolom nem kellene mások véleményével törődnöd. Őszintén, I. Erzsébet? A legtöbb ember semmit sem tud róla, pláne nem inspirálja őt semmire sem. Nyilván nem vagy átlagos személyiség. Szóval fogadd el, hogy a te döntéseiddel sokszor nem fognak egyetérteni az emberek és valószínűleg mindig megosztod majd az embereket, de attól nem lesz jobb, ha másokra hallgatsz és visszafogod magad. Ha neked ez tetszik, illik hozzád és régóta szeretnéd (nem csak 1-2 hónapja), ráadásul ami a legfontosabb, jelent is számodra valamit akkor úgy gondolom csináltasd meg.

Igaz a hasadnál lévőt nem látom tisztán magam előtt, lehet azon nem ártana kicsit finomítani (először talán festesd fel magadra hennával vagy csak a festékkel vagy ilyesmi...), de akkor is úgy gondolom, hogy az alapötlet jó és ha jól van megcsinálva szépen mutat majd rajtad!


Szerintem ez nem annyira durva vagy sok, hogy visszariadjak. Ha meg is riadnék az olyan kellemes riadtság, inkább meglepettség lenne, de az jó. ;)

Ráadásul szeretem a latint... Szóval hajrá!


És nehogy valami nonfiguratív semmit csináltass (bár gondolom nem is tervezed :)). EZ EGYEDI, OKKAL ESETT ERRE A VÁLASZTÁSOD, VAN JELENTÉSE.

2012. jan. 12. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem undorító egy nőn a tetoválás. Nem járnék agyontetovált lánnyal.
2012. jan. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!