Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akkor most nem lehetek egyéni...

Akkor most nem lehetek egyéni vállalkozó? Többi lent:

Figyelt kérdés

Egy lakás kiszsobájában kialakítottunk egy sarkot, ahol dolgozhatok mint kézápoló és műköröm építő.

Egyéni vállakozást szeretnék indítani és megpályázni az EU-s támogatást, mivel pálya kezdő vagyok.


Most azt hallottam, hogyha egy ilyen helyíségben ami "a laktérrel egybe nyílik" alakítottam ki az "üzeltemet" akkor ott nem is dolgozhatok, nem lehetek egyéi vállalkozó.

Ez igaz?

L/20


2012. jan. 12. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen külön bejárat kell, és nem lehet közvetlen átjárás a lakásba. De a helyi ántsz-t kell megkérdezni. Elég komoly szabályai vannak.
2012. jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
...köszönöm a gyors választ!
2012. jan. 12. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:
szivesen
2012. jan. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
elszomorító eléggé, hogy ennyire megnehezítik azoknak a dolgát, akik dolgozni szeretnének SZABÁLYOSAN!
2012. jan. 12. 17:34
 5/5 anonim ***** válasza:

És nem csak ebben nehezítik meg az életünket, tudod, hogy mennyi lesz idén a fizetnivalónk?? Kész őrület... :S :@

De mindenképp járj utána, ántsz, könyvelő, stb.

2012. jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!