Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körömerősítő tabletta. Vált...

Körömerősítő tabletta. Vált be nektek valamelyik?

Figyelt kérdés
Nagyon gyengék a körmeim, mindig nagyon sokat kell reszelnem belőle, mert állandóan betörik. Így növeszteni sem tudom, pedig nagyon szeretném. Szeretnék körömerősítő tablettát venni, de csak olyat, ami biztosan hatékony. Használtok ilyet, nektek bevált? (házi praktikát is elfogadok, ha tudtok ilyet) :))
2012. jan. 12. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármelyiket veszed nem sokra mész velük. Vegyél inkább mákolajat a herbáriában. Kiváló csonterősítő. Az én gyenge körmeim olyanok lettek tőle, mint a vas. 2700 ft. körül van egy két decis üveggel, de naponta csak 2 x 1 mokkáskanállal kell fogyasztani belőle. Két-, két-és fél hónapig elég.
2012. jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen. A Nutrilite haj- és köröm vitaminja (biotin) bevált.
2012. jan. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló problémám van/volt. megvettem az esence körömerősítő lakkot és pár nap után olyan gyönyörűszép körmeim lettek, hogy csak na :D és hamar meg is nőtt. most olyan, mintha franciamanikűrös lenne, mégis természetes és nincs rajta semmi lakk, csak az erősítő :D
2012. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!