Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tehetném tartóssá a...

Hogyan tehetném tartóssá a manikűrt?

Figyelt kérdés

Nincs műkörmöm, nem is szeretnék, nagyon szerencsés vagyok mert gyorsan hosszúra nőnek a körmeim és az alakjuk is nagyon szép, sűrűn azt hiszik, hogy műkörmöm van :)

A gondom viszont az, hogy hiába pepecselek a körmeimmel órákon át, főként ha francia manikűrt készítek magamnak, nagyon szép az eredmény 2nap után viszont csúnyán lepattog. Használok alapozót, minőségesebb lakkokat és fedőréteget is. Mi lehet a gond? Mit kellene másként csinálnom? Köszi előre is!


2012. jan. 13. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
bármit kipróbálhatsz, le fog jönni a lakk a körmeidről. azt tudom tanácsolni, ha szép hosszúra megnőtt a körmöd, akkor műkörmössel csináltass olyat, hogy porcelánt, vagy zselét rakjon a körmeidre. ha azt lakkozod, akkor nem fog lejönni.
2012. jan. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lak merev, a köröm hajlik, így sosem marad meg tartósan. Jaaslom, hogy csináltass tartós lakkozást (gél lakk), az tényleg hetekig megmarad. Vagy próbáld ki az ORLY bond alaplakkot.
2012. jan. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kérem olyan emberek válaszoljanak akiknek van más ötlete a gélen kívül, ugyanis azt irtam, hogy nem szeretnék.


Azért köszi!

2012. jan. 13. 13:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok mindenkitől hallottam, hogy a fekete tégelyes Essence alaplakk nagyon jó, sokkal tartósabb a rákent lakk; ugyanennek van fedőlakk verziója. Én ne próbáltam, mert ahol lakom, ott nincs, úgyhogy személyes tapasztalatot nem tudok írni, de elég jó véleményeket hallottam erről. Én kipróbálnám, és ha mégsem válik be, legalább nem drága.
2012. jan. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A gél lakk ellen mi kifogásod van? Azon kívül persze, hogy azt is műkörmös csinálja.

De az nem műköröm, csupán egy géltartalmú lakk. Kb. 2 hétig simán kibírja. Senki meg nem mondja róla, hogy nem sima körömlakk.

2012. jan. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam hogy egy kicsit a felszínét megreszelem,mint amikor kezdik a műkörmöt így nekem akár egy hétig is kitart.
2012. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
zselés lakkozás, a barátnőmnek is van, nem is drága, és hosszan tart. és szép is.
2012. jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!