Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezt a mondatot szeretném...

Ezt a mondatot szeretném tetoválásnak: Semmi sem olyan mint régen. Hogy van ez angolul?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
'Nothing's like before...' vagy 'Nothing's like it used to be...'
2012. jan. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj, csak kíváncsi vagyok: miért egy olyan nyelven akarsz tetkót, amit nem értesz? Így mi értelme van?
2012. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én inkább a Nothing's like before-t tetováltatnám magamra :)
2012. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Miért angolul? Magyarul ne menő? Amúgy amit az előző írt... -.-"
2012. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az elsőnek! A többinek meg üzenem, hogy nem kell belekötni mindenbe,én egy kérdést tettem fel és normális választ szerettem volna rá kapni!!
2012. jan. 14. 18:23
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Én szerintem tök udvariasan kérdeztem, hogy miért akarod olyan nyelven, amit nem értesz?

Csak azért kérdeztem, mert általában a tetoválásnak jelentősége van annak az embernek a számára, akin van. DE ha akin van, nem is érti, csak lefordíttatta, ergo a nyelv semmit nem jelent, nem tudom, miért választotta az angol megoldást, ha nem beszéli, tehát nem köthető a személyéhez.

2012. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%

És ha angolul akarja?? Mostmár érti.

Lehet tud angolul, csak nem volt biztos benne, hogy is lenne ez a kifejezés. Nem mindent lehet szó szerint fordítani...

Az én felirataim is angolul vannak, mert valljuk be az jobban mutat, mint egy magyar szöveg.

Legalábbis én így vagyok vele. Zeneszámok és tetoválások magyarul nem tetszenek.

Ezt több zenei előadó is megmondta már: a zene nyelve az angol.

Lehet ez a mi nézőpontunk, de nem kell rögtön támadni.

Van aki meg pl. paprikafüzért tetováltat magára, megy magyar szimbólumokat...de akad olyan is aki héberül, vagy arabul választ tetoválást. Nem értem miért kell annyira a magyarhoz ragaszkodni. :)

2012. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én csk nem értem miért akar valaki pusztán menőzésből ilyesmit. Amit amúgy te leírtál, utolsó, az stimmel, de a zeneszám más.
2012. jan. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
63%

De ha igazan jot szeretnel, akkor ezt tetovalod magadra:

"I'm a foolish freak. Don't come closer."

2012. jan. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
35%
I'm gay. I wanna taste ur dick. n u?
2012. jan. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!