Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akinek van tetoválása, és...

Akinek van tetoválása, és "szöveg" (akár egy szó, a lényeg hogy betű), linkelne róla képet?

Figyelt kérdés
köszönöm!!
2012. jan. 15. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]

nekem ugyanilyenem van :P

2012. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)


[link]


Nem tudom mennyire egyértelmű, de ez a jobb karom belső fele:)


A tetoválásokban nem az a jó, hogy 5, 10, 20 év múlva is tetszeni fognak, hanem az, hogyha rájuk nézel eszedbe jut az az önmagad, akinek még tetszett:) Mai fejjel én már mást csináltatnék, de ennek ellenére imádom, akárhányszor ránézek mosolygok. Pont jövő hónapban fogják folytatni actually:) Azért mondom csak ezt, hogy ne tántorítson el ha nem vagy biztos abban hogy a tetkó ami most teszik később is fog-e...Nem az a lényeg:) Ha TE tetszel most magadnak, akkor a tetoválás is fog életed végéig:)

2012. jan. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]


remélem elég egyértelmű :D

2012. jan. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi nektek,jók nagyon!Igazából azért tettem fel a kérdést,mert nem tudom milyen irásfajtával tetováltassak,és minél többet szeretnék látni.Várom még,hátha linkeltek!És köszi az eddigieket is!
2012. jan. 16. 11:40
 5/12 anonim ***** válasza:

[link]


parancsolj:)

2012. jan. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi,ez nagyon szép!!:) Milyen irás ez?Az első betű milyen?Nem nagyon tudom kivenni,mert kicsibe adja nekem a képet csak.
2012. jan. 17. 11:04
 7/12 anonim ***** válasza:

jo kérdés...volt egy oldal, ahol ezerszázdarab betütipus volt és abból válogattam....:) meg nem mondom már, melyik az az oldal, de ugy volt, hogy beirtam a szöveget, és kidobta az adott betütipusba....nem emlékszem, ugy linkelték nekem is....

amugy a szöveg:

be stronger girl...

:)

2012. jan. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én is azon az oldalon választottam ki, dafont.com volt, de valamiért megszűnt sajnos:( legalábbis nekem nem tölti be.
2012. jan. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm nektek :)!Bejön az oldal!
2012. jan. 18. 17:26
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a betűtípus sehol nincs fent, kézzel rajzolt. Ezt pl. én rajzoltam magamnak, és úgy lett felvarrva. :)

2012. jan. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!