Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Manikűrösök, melyik műköröm...

Manikűrösök, melyik műköröm tip a legjobb? Natúr, fehér, átlátszó?

Figyelt kérdés

Eddig natúrt használtam. Ma vettem fehér színűt egész szépen belelehet reszelni, de kíváncsi vagyok, hogy ki melyiket használja? Mondjuk 1 francia körömnél melyik az ajánlatosabb?

A másik kérdésem pedig szinté a tiphez kapcsolódik, általában 10 féle méret van a tippekben, de ez mind eléggé keskeny körömökre való, Múltkor jött egy ismerősöm ,hogy csináljak neki körmöt, és nem volt a körmeire való tippem, építeni pedig nem igazán szoktam...hol lehet kapni szélesebb tipeket ? :D Lehet ,hogy hülye kérdés, de fogalmam sincs.

És még valami ,aki használ körömnyomdát... az csak lakkozott körömre tapad rendesen, vagy pl zselés körömnél is szép mintát csinál?



2012. jan. 16. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem értesz hozzá, szerintem ne csinálj másnak körmöt.. :(((
2012. jan. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olyan nagy tip-ek nincsenek sehol. Ráadásul tipet ma már nem használ senki, mert nem szép, ráadásul építeni sokkal könnyebb. Persze azt meg kell tanulni.
2012. jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tanulj meg rendesen sablonozni, a tip már elavult. Egy normális szakember (már ha egyáltalán szakember vagy) tipet csak díszítésre használ.

Körömnyomdánál pedig nem árt legalább egy átlátszó alap

2012. jan. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem értesz hozzá,akkor miért csinálsz másnak? én sem értem.
2012. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Érdekes, én elég sok helyen látom ,hogy használnak tippet.Szerintem egyáltalán nem elavult!

Normális válaszokat kértem, nem ilyen jajj ne csinálj másnak körmöt, mert ,hogy ennyit nem tudok :D Ti rögtön tudtatok mindent? Huhhh de nem bírom az ilyet -.-""

2012. jan. 16. 19:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szerinted nem elavult, akkor szaladj el egy továbbképzésre, mert ideje lenne...Már alaptanfolyamon is úgy tanítják, hogy elég elavult módszer, de vizsgakövetelmény, így tanítani kell.
2012. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
56%
Annyira nem nagy dolog ez a körömépítés, hogy meg kellene ijedni attól, hogy nem szakmabeli. Szakács végzettségem sincs, mégis főzök. 5 éve lehurrogtátok, hogy milyen elavult a tippes...... még most is azt használom. 😂😂
2017. ápr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!