Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körömnyomdáról vélemények/tapa...

Körömnyomdáról vélemények/tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Érdemes venni? Mert nagyon megtetszett, egyszerűnek tűnik a használata, és nagyon szép mintákat lehet vele elvileg csinálni. De tényleg jó? Tényleg könnyű használni? Érdemes venni?
2012. jan. 16. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem van,én nem bántam meg hogy megvettem,könnyű használni bár nem tagadom telt egy kis időbe mire rájöttem milyen körömlakk a jó hozzá(ami picit nyúlik,de abszolút jó,könnyen használható,megéri
2012. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van, én tényleg nagyon egyszerű. Én Essence-t vettem, nem is volt drága, 1000 Ft. Lehet külön venni mintákat, egy sablon 500 Ft. Van hozzá való lakk, az is ennyiért kb. Utána olvastam itt, és nem mindenkinek volt jó tapasztalata (utólag nem értem, hogy miért). Tök egyszerű használni, a 10 éves lányomnak is megy :)
2012. jan. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!