Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinek milyen fehérítős fogkrém...

Kinek milyen fehérítős fogkrém vált be, ami látványosan fehérített? Mindenki azt mondja szép fehérek a fogaim, de én szeretném, ha még szebb lenne.

Figyelt kérdés
A szódabikarbónáról hallottam, de az nem roncsolja a fogakat, ha töményen használom, mert azt tudom, hogy a só nagyon, azt nem is próbálnám ki. De a szódabikarbónáról nem hallottam még semmit, ezért is érdekelne.
2009. máj. 27. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Én is a szódabikarbónát hallottam. Nem hiszem, hogy roncsolja a fogakat, bár elég rossz sós íze van.


Minden nap tegyél egy picit a fogkefédre, azzal sikálgasd a fogaid.

2009. máj. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze mert az hogy lemaratod egy savas porral a fogzománcod nem roncsolja a fogakat. Próbáld ki ha szeretnéd,de nem érdemes. Egyébként mikor dohányoztam az én fogorvosom az ELMEX-et ajánlotta, igaz kb egy ezres ,de nekem bevált.
2009. máj. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szódabikarbónáról nem tudok nyilatkozni. Nekem a blanx vált be nagyon. Kb 2 hét után abszolút láthatóan több árnyalatot fehéredtek a fogaim. Amikor 2 éve kérdeztem a fogdokit a fogfehérítésről azt válaszolta, hogy nálam aztán igazán semmi szükség erre. Hát ha már egy fogrvos is fehérnek tartja! :)
2009. máj. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Signal White Now. Néhány használat alatt nekem már tényleg látszódott a különbség.
2009. máj. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azért is nem próbáltam ki a szódabikerbónát, mert nem voltam benne biztos, hogy milyen hatása van. De akkor nem is fogom. Kipróbálom amiket ajánlottatok! Köszi!
2009. máj. 27. 19:36
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Nagyapám fogorvos, és ő is a szódabikarbónát ajánlotta.De vigyázz, nem kell nagyon-nagyon dörzsölni mert a fogad zománcának annyi...Ja és a Blendamed 3D lux is jó :), de a szódabikarbóna olcsóbb..:)
2009. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A szódabikarbónát csak szakember tudja jól használni, magának otthon el nem találja ,hogy milyen erősségű dörzsölés és milyen mennyiség milyen eredményt hoz. Szakember meg ma már mást használ ezekre.
2009. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én szódabikarbónával mosom meg este reggel pedig fogkrémmel.ugyanolyan állagúra kell csinálni mintha fogkrém lenne (bevizezed a fogkefét,belemártod a szb-ba és egy pár csepp vizet folyatsz rá)nagyon rossz ize van de ha a nyelved felteszed a szájpadlásodra akkor nem érzed :D (annyira)nekem bevállt:)sok sikert
2009. máj. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de inkább lemondok a szódabikarbónáról, lehet, hogy most szép, de nem akarom hogy kipotyogjon pár év múlva... Inkább valami fogkrémet keresek ami jó.
2009. máj. 29. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!