Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan epiláljam vagy gyantázz...

Hogyan epiláljam vagy gyantázzam a lábam? Ilyenkor mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

elmentem egy kozmetikushoz legyantáztatni a lábam de sehogy se ragadt a szőr a papírra,azt mondta hogy túl rövid még ezért nem szedi ki legalább 1 vagy 1,5 cm es nek kel lennie.azóta nem mentem vissza mert a nyár közepén hogy várhatnám meg hogy 2cm es szőröm legyen?!pont nekem amikor fehér bőröm van és vastag fekete szőr?!

az epilátor se szedi ki (most kbfél cm)de messziről rikít hogy szőrös a lábam

ha leborotválom csak rosszabb lesz mert több lesz.és a szőr gyökere látszikés fekete pöttyös a lábam :S

mások hogy oldják meg hogy ne legyen olyan átmenet hogy 30fokban 1 hétig hosszúgatyába jár mert azt várja hogy megnőjön és ki lehessen szedni...

:(

segítsetek ,nagyon kellemetlen

16/L


2009. máj. 27. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is a 1,5 cm-t tulzának tartom - nekem max. 4 - 5 mm kell, hogy a gyanta vagy az epillálás müködjön.

Fontos, hogy elötte zuhanyozzál vagy fürödjél, hogy a böröd fellazuljon és semmi esetre se szaban elötte bekrémezni (természetes a fürdöhab/tuskrém se lehet visszazsirorzós, mert akkor nem megfoghatók a szörök, egyszerüen kicsusznak)

Probáltál már szörtelenitö krémet használni - ha nem vagy allergiás rá, akkor megéri , mert a szörök utánna sokkal vékonyabban nönek vissza és világosabbak is lesznek.

2009. máj. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

IGEN PRÓBÁLTAM de másnapra már nem is sima a lábam :(

ja és azzal is az a baj mint a borotvával ,hogy a szörökgyökerei fekete pontocskákként látszanak át a világos bőrömön ilyenkor úgy néz ki a lábam mint másoknak akkor ha 1 hete nem borotválta volna nagyon rossz érzés mert nem várom a nyarat így ,nem akarom levenni a hosszúgatyát tesiórán is inkább hosszút választok:S

ÉS MÉG ANNYI HOGY

philips beauty satinelle,rózsaszín epilátorom van olyan 10.000ft értékű de kb 4 5 éve megvan tesóm és anya használták.lehet hogy nem múködik jól?mert átmegyek a lábamon vele és azt veszem észre sokszor h csak megrántja de nem szedi ki.ilyenkor ugyan annyira fáj mintha kiszedné és néha egy szőrszálon vagy 20*is át kell húzni,akor se szedi ki...

most akkor a szőröm túl erős vagy túl rövid vagy az epilátorom rossz?!?!?! :( :(

gyantával jobban lejön csak ahhoz is hosszabbnak kell lennie és mire megnő addig nagyon csúnya,nem veszek fel térdgatyát úgy

2009. máj. 27. 10:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is fehér bőröm van és fekete a szőr, szőrtelenítő krémet használok, attól nem lesz pöttyös, jobbat nem tudok sajnos.
2009. máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem kiütés szerű pöttyös hanem a szőrt ahogy levágja az látszik :( :( :(
2009. máj. 27. 11:44
 5/6 anonim ***** válasza:
szőrtelenítőkrém rákot okoz... legtartósabb a gyanta és kb 1hónap után megnő akkorára hogy újra le lehessen szedni..csak gyanta!!! és ha gyantáztatod akkor máshogy nő vissza mintha borotválnád vagy epilálnád és könnyebb akkor újra leszedni és egyszer kikopik!!!kitartás
2009. máj. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem keress fel egy másik kozmetikust is, nem létezik, hogy nem tudja megoldani...

Az epilátor szerintem jó, de esetleg vehetsz te is sajátot, én is vettem pont egy philipset.

A krémet tényleg használhatnád, jól felkened, utána pár napig nem kell. Egyszerűen nem tudnak kinőni a szőrök ha jól csinálod, mert szétroncsolja őket teljesen.

2009. máj. 28. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!