Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet-e szoli után zuhanyozni?

Lehet-e szoli után zuhanyozni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem szolizni mert nagyon fehér a bőröm, viszont barátom anyukája azt mondta nekem, hogy szoli után nem szabad zuhanyozni és ezt neki is mondta vki. De nem értem és nem is tudom h miért?? Valaki aki tudja adjon nekem erre választ!

Előre is köszi!!


2009. máj. 27. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szolizástól kitágulnak a bőr pórusai és a vízzel mindenféle szennyeződések mehetnek a tág pórusokba, ezért 2 órát nem árt várni szoli után.
2009. máj. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon köszönöm.
2009. máj. 27. 18:52
 3/4 anonim válasza:
az lotem ironak is igaza van csak meg hozzatenem hogy kikopik a arnasag mert a szoli barnasag a szolizas utan par orara alakul k, mikor eltunke a szoli foltok meg az ilyenek + ha leegsz akkor a viz nem jo egybol ra,nem 2 hanm minimum 4 orat varjal, es szoli elott jol lekel furodni mgsikalni abort hogy lejojenek az elhalt hamsejtek (szoliba dolgozok) ha meg barnabb akarsz lenni kent be magad szoli elot meg egy kis testapoloval. nem kell a szolibol megvedd eleg egy otthoni testapolo csak egyenletesen probalt elkeni
2009. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm és ez egy nagyon jó ötlet. :D szeretnék barna lenni minél hamarabb.

De én is úgy szoktam, hogy szoli előtt jól lezuhanyzok és majd este v másnap reggel újból zuhanyzok. Általában fél 3 körül szoktam szoliba menni.

2009. máj. 28. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!