Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kiszeretnem lyukasztani a...

Kiszeretnem lyukasztani a fulem (porcba szeretnek ITTHON MAGAMNAK) kicsit felek ezt itthon tuvel megtudom csinalni? Ha igen hogy?

Figyelt kérdés
magamnak szeretnem itthon
2012. jan. 22. 16:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Meg tudod csinálni, nem egy nagy ördöngősség, mint ahogy egyesek gondolják. Annyi a probléma azzal, hogy magadnak csinálod, hogy sokkal nehezebben fogod tudni átszúrni a tűt. Porcba amúgy is nehezebb, de ha magadnak is csinálod, hát, sok szerencsét...
2012. jan. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

Én személy szerint már jó pár lyukat szúrtam másoknak is és persze magamnak, én voltam a kísérleti alany :))


Ha úgy döntesz, hogy még is megcsinálod akkor:

1. vegyél a gyógyszertárban 1,6os (sárga tetejű) tút, meg fertőtlenítőt.

2. fertőtlenítsd le a szúrni kívánt felületet, a tű a kezedet és a fülbevalót.

3. ezt csináld meg még 1x, majd szúrd ki a füledet.

4. kicsit fájni fog, lehet vérezni is, de ez ezzel jár.

5. miután kibökted a füledet, a tű végébe rakd bele a fülbevalót és told ki a füledből vele a tűt.

6. rakd rá a fülbevaló szárára a kis pöcköt ami a fülbevalóhoz tartozik, majd ezt az egészet fertőtlenítsd le.

Ha porcba szúrod annak a gyógyulási ideje jó pár hónap, míg a húsba szúrt lyuk 2-4 hét alatt begyógyul. Forgasd minden nap, hogy ne nőjön be a füledbe a fülbevaló. Hajrá :)

2012. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Látom nektek fogalmatok sincs a kockázatairól. Ha kicsit is számít neked hogy normálisan gyógyuljon, csináltasd szalonba!
2012. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tenyleg megtudom csinalni.?. amiket a 2.kommemntelo azok az eszkozok mennyirebe kerulnek ?.... Szalonba szulo nelkul megcsinaljak ?
2012. jan. 22. 16:27
 5/14 anonim ***** válasza:

képzeld el kedves 3. én csináltam otthon jó párat magamnak és semmi bajom nem lett !

jó pár olyan szalonról hallottam ahol egy sima orrpiercinget másodszorra szúrtak át SZALONBAN!

szóval akkor már inkább magának bassz@ el az ember.

ha normálisan fertőtlenít és kezeli a dolgokat akkor nem lesz baj, sőt az elfertőződésnek a kockázata annyi lesz mintha szalonban csinálták volna.

2012. jan. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

kedves kérdező:

a tű 250-300 ft, míg a fertőtlenítő 800ft vagy annál kicsit több.

a 2.

2012. jan. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
fertőtlenítő elhanyagolható, otthoni cuccokkal is le tudod fertőtleníteni.
2012. jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

16:32

Az egy dolog hogy állításod szerint egyet se b@sztál el, de szerintem ne is vitatkozzunk!

Kérdező érdemes lenne a szüleiddel beszélned hogy engedjék meg hogy megcsináltasd! Ígyis-úgyis kiderül ha megcsinálod, nem? Akkor semmit se veszthetsz rajta ha megkérdezed és nem otthon szenvedsz vele.

2012. jan. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mert ezt tényleg nagyon el lehet b*szni :)) Vicces az egyik hozzászóló, de nem akarok vitatkozni, csak megjegyzésképp: biztosan nem szúrtál még fület :))
2012. jan. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon büszke lehetsz magadra hogy te már szúrtál fület! Gratulációm! :) Persze én vagyok vicces mert ész szerű dolgot tanácsolok. Egy dolgot kérdeznék? Ha ilyen profi vagy akkor miért nem dolgozol szalonban? Jah, hogy nincs papírod a szakértelmedről? Szerintem nincs miről beszélni. Remélem ez is megnevettetett!
2012. jan. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!