Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyenek a Miss Sporty körömla...

Milyenek a Miss Sporty körömlakkok?

Figyelt kérdés

Mennyire tartósak? És mennyire jól fednek?

Még nem volt Miss sporty lakkom, általában essence, moyra és s-he lakkokat szoktam venni.


2012. jan. 22. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kb egy kategória azokkal. Kell egy jó fedőlakk és meg van oldva.

Nekem elég sokáig jók, van ami évek után is ugyanolyan, mint előtte. Az élénk színek elég pigmentáltak is, a rózsaszínek meg semlegesebbek viszont nem fednek nagyon jól, de ki kell próbálni, ez mindegyiknél lutri. :D

2012. jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én szeretem őket, szép színei vannak, én leginkább a paszteleseket szeretem, rózsaszsín csilliseket, amik nem feltűnők, de szépen csillognak. És nálam viszonylag tartósak voltak. Főleg a csillámosak, mert azokat iszonyat nehéz volt lemosni... De nem túl drágák, úgyhogy 1-2 neked tetsző színt nyugodtan vegyél meg, ha meg nem válik be, legfeljebb elajándékozod egy barátnődnek.
2012. jan. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az essence kivételével én pont olyanokat használok mint amiket írtál....

nagyon szeretem őket, jól fednek. és amit szeretek a miss sportyban hogy nem kell évekig várni hogy végre megszáradjon.. és mehetek a dolgomra

2012. jan. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!