Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni, hogy...

Nem tudom eldönteni, hogy színes zseléket vásároljak, vagy gél lakkot. A gél lakk mennyire tartós? Ha kicsit hosszabb a saját körmöm nem pattog le? Lehet kombinálni zselével is? A színes zselé nem tartósabb?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 11:52
 1/1 anonim ***** válasza:

zselét akkor érdemes, ha építeni is szeretnél.

gél lakk csak a saját körmödre, hosszabbítani nem tudsz.


mindkét esetben kell még plusz eszközöket beszerezned

-reszelők

-bufferek

-vízelvonó, tapadás-elősegítő, gombaölő

-UV lámpa


Ha zselét veszel, akkor ecset is kell


Gél lakk olyan 2 hét, de a zselét is tölteni kell 2 hét után.



Lehet venni átlátszós gél lakkot is, hogy fényt adj neki, én simán átlátszó lakkal szoktam áthúzni.


Én zselét használok, az alkalmas mindkét feladatra, ha hosszabbítani, vagy ha csak saját körömre akarok.

Vettem kissé pinkes zselét (épphogy látszik benne a rózsaszín), ez az alsó réteg, erre festek, díszítek stb., majd még egy réteg zselé, vagy kettő (mikor fát kell hordani, akkor vastagabbra építem).

Acetonnal áttörlöd, és már nem is ragad.

Ha zselé mellett döntesz akkor ecset mellé még vegyél sablont és szálmentes törlőt.

2012. jan. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!