Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan fessem be a szemöldököm...

Hogyan fessem be a szemöldököm hennával mit kell csinálni, mivel keverjem, ha teszek olyan helyre, ahol nagyon ritka szemöldököm lehet természetes hatása?

Figyelt kérdés
Fekete szemöldököm van és világos barna hajam , a kettő eggyütt nagyon nem passzol.Már megvettem a barna hennát, hogy használjam , használati utasítás nem magyar se nem angol és így sajnos nem értem.

2012. jan. 26. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
szemöldökfestéket vettél, vagy hennát? Nekem henna alapú szemöldökfestékem van, ha tudok segítek, csak mondd el létszi h milyen
2012. jan. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hennát
2012. jan. 26. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:

szval az enyém ilyen:

[link]



leírom a használati utasítását hátha segít:

Keverjen el közvetlenül használat előtt 2 cm hosszú krémcsíkot 10 csepp 3%-os hidroén-peroxiddal. Kenje fel az előkészített festéket a festőpálcika segítségével a szempillákra vagy a szemöldökre. A művelet közben a szemet becsukva kell tartani! Kerülje a festék bőrre és szembe jutását!(ÉN A BŐRÖMRE IS SIMÁN RÁ SZOKTAM FESTENI, VISZONT ONN ELÉG HAMAR KOPIK ÚGYH VAGY 4-5 SZÖR MEG SZOKTAM ISMÉTELNI A FESTÉST)

A festéket 5-10 percig hagyj hatni. A színárnyalat a festési időtől függően mélyül. A festési idő eltelte után törölje le először száraz vattával a szemöldököt vagy a szempillákat, majd mossa le meleg vízzel, szappannal és tiszta vízzel is.

2012. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyázzatok ezeknél a festékeknél mivel az, hogy henna alapú nem jelent többnyire semmit. Az elenyésző henna mennyisége mellett valószínűleg egyébként a megszokott vegyszerek is ott szerepelnek az összetevők között és így már lőttek is a henna természetes hatásának. Az ember megveszi mert gondolja, hogy hennás és na akkor ez biztos nem károsít annyira... de még mennyire és ráadásul drágábban is adják...
2012. júl. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem hennát vettél, legfeljebb valami hennával kevert dolgot. A henna csak vörös lehet. Azt pedig ugyanúgy kell csinálni mint a hajra. Meleg víz, keverés, esetleg egy kis citromlé vagy ilyesmi és rá a szemöldökre.
2012. júl. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!