Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi az abszolút elfogadhatatlan...

Mi az abszolút elfogadhatatlan csúnya mell?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Sztem: a szaga olyan mint a forró aszfaltra dobott tehéntúró, formátlan, egyik láthatóan nagyobb mint a másik, lógó mell, stb...

Ez megint egy olyan kérdés, hogy ahány ember, annyi féle nézet van, és annyi féle válasz fog érkezni.

2009. máj. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Az agyonszilikonozott (ex)Cini-féle undormány ballonok.
2009. máj. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

És szted tehetünk arról,hogy lóg?


Az enyém lóg,nagy,jó nem a térdem verem vele,de csúnya,szégyenlem is:(

2009. máj. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
83%
A mell fokozása: cici, mell, csöcs, hú b*zdmeg. Nos az utóbbi kettő nekem már nem tetszik. :)
2009. máj. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
a stria csikos, meg aminek a bimboi korul nagy,hosszu,fekete szor van.
2009. máj. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Utolso vagyok, szerintem egyebkent a logo mell nem olyan csunya,(jo,attol is fugg,h meddig er), de nekik sok esetben eleg egy jo melltarto.
2009. máj. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem senki sem tehet róla, ha nagy, kicsi, striás(csíkos), lóg stb.

Arról már igen, ha ápolatlan vagy fekete szőrszák vannak rajta, amiket ki lehet szedni szemöldökcsipesszel.

De szerintem mindent el lehet fogadni, ritka, hogy egy mell nagyon csúnya legyen. És szerintem olyan dolog miatt cikizni valakit, amiről nem tehet bunkóság.


Ami számomra elfogadhatatlan és a legundorítóbb, legcsúnyább, amikor egy lányról lekerül a ruha és a melle kék-zöld össze van fogdosva, harapdálva.

És akkor higgyem el neki, hogy hónapok óta csak én járok a fejében és nincs senkije... na az elfogadhatatlan. (Szeretem ezt a szót :))

2009. máj. 30. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

valamelyik nap a neten szörfözve találtam egy elég beteg és gusztustalan oldalt, nem ajánlom senkinek, mindesetre az egyik rovat képei most témába vágnak..számomra ezek a csúnya mellek (csak saját felelősségre):

[link]

[link]

[link]

[link]

végül is őket nem zavarhatja túlzottan, ha mernek monokinizni vele a strandon, de nekem ezek a mellek jelentik az 'elfogadhatatlant'.

2009. máj. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%

Ezeket tuti torzítóval csinálták.Én is olyan szép Maria Geronazzo-s ajkakat dusítottam magamnak a funpix-szel,hogy csak na:D

Hol van már egy nőnek,akkora kiálló mellbimbóudvara mint egy gomba XD

2009. máj. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
az lehet, hogy csak ps, de attól még nekem ez kiábrándító..mellesleg annyi minden van, ez is simán előfordulhatna. : D
2009. máj. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!