Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol lehet pontosan Budapesten...

Hol lehet pontosan Budapesten Louis Vuitton táskát venni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, a Nyugati aluljáróban lehet. Voltam ott, elindultam a West End felé. Kirakva sehol sem volt. Be kell menni a kis üzletekbe, és rákérdezni, hogy van-e?
2012. jan. 27. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Andrássy úton.
2012. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
aluljáróban? gyerekek ne vegyetek már hamisítványokat....csilliószor cikibb, mint egy alja kínai táska..
2012. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja hogy hamisat...pl a kínai piacon is lehet(kőbányai út 21-31)
2012. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugati aluljáróban úgy tudja, hogy lehet...:DDD

Kicsit eltévesztetted az irányt Drága, mert egyedül az Andrássy úton lehet.

2012. jan. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hogy ez mire jó??? Ha nincs rá többszázezred (amit megértenék), akkor hidd el mások is tudják ezt, és akármilyen jó hamisítványt is veszel, mindenki tudja majd, hogy csak replika. Szerintem is sokkal cikibb, és engem személy szerint marhára irritál, amikor én fogom a puma, playboy... táskám, mellettem a csaj az LV replikáját kínai ruhákkal kiegészítve, és még úgy csinál, mintha Ő lenne a világ közepe, holott a sorban mindenkinek drágább táskája volt. Akinek eredetije van, arról már messziről lerí hidd el. Nem akarlak megbántani, sőt egy időben még én is elgondolkodtam rajta, mert szépek, de gyorsan le is beszéltem magam. Hidd el, szinte mindenki cikinek tartja, aki nem annak ott lóg a karján a replika, a többi meg röhögi. Inkább vegyél egy jó eredeti táskát azon a pénzen
2012. febr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem tök mindegy, hogy eredeti-e vagy sem?? ugyanazt a célt szolgálja, mint a többi. na igen, nekem pedig egy lv-táskám sincs, mindet a h&m-szerű boltban veszem meg.
2012. ápr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!