Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Idézet tippek tetováláshoz?...

Idézet tippek tetováláshoz? Idézeteket az életből vagy valami elgondolkodtató bölcsességet szeretnék. Légy szíves fordítást is írjatok! Angol vagy latin!

Figyelt kérdés

Idézetet szeretnék a felkarom belsejére (bicepsznél). Tudom, hogy ott fáj a legjobban, de nekem ott nagyon tetszene 8-15 szavas rövid idézet. Elsősorban az életből származó elgondolkodtató idézetet szeretnék, szerelmeset semmikép.


Pl: -Seize the day or die regret the time you lost (pontos fordításban is várnék egy kicsi segítséget, mert nem vagyok perfekt és a fordító programokban nem bízok)


-Néhány hiba túl jó ahoz,hogy csak egyszer kövessük el pls angolra vki


2012. jan. 28. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Live together, die alone...?:)

(élj együtt, halj meg egyedül)

2012. jan. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

fall down seven times stand up eight


all good thing are wild and free


if you can dream it you can do it


most hirtelen ezeket találtam

2012. jan. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

May the bridges I burn light the way... - A hidak amiket felgyújtok világítsák az utat (nagyon nyers fordításban)


Ad astra per aspera - Rögös az út a csillagokig

2012. jan. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vajon büszke lenne-e a gyermek, aki voltál, a felnőttre, aki lettél?


Élj a mának, mert nem lesz sok holnapod.

2012. jan. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!