Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen lányokr...

Mit gondoltok az ilyen lányokról? Chiuaua kutyával mindig kipattintva?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 29. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szereti a kutyát és felelősen foglalkozik vele, akkor szerintem nincs gond vele, hogy magával viszi ahova csak tudja. A felöltöztetés a kutyának nem fáj, a gazdi meg néha örömét leli benne, ez van, nekem ezzel sincs bajom, amíg a kutya nem szenved tőle.
2012. jan. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel..bár baromi gáznak tartom..:D szegény kutya elég röhejes így..
2012. jan. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A csaj ribcsók a kutya meg gázos . Doktor szöszi made in china verzióban .
2012. febr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Az szomorú ha valaki ezért vesz magának ilyen kutyát. Én pl. egyáltalán nem vagyok cicababa típus, de mindenem a csivava és imádom vinni magammal. Szerintem nem a borítója alapján kell megítélni a könyvet. Sajnos manapság már nagyon elterjedt ez a "akinek csivavája van egy plaza ribanc" Ez nagyon szomorú..nekem rosszul esik szegény kutyák nevében is. Valaki lehet ribanc azzal és anélkül is ugyanúgy. De szerintem meglátszik azokon akik kellékként tartják a csivavát, mint valami táskát. Rajtuk és a kutyájukon is. A képen látható lány nekem úgy tűnik mint aki tényleg szereti a kutyusát, bár ez a füles kapucni szerintem túlzás, de valakinek ez jön be...hát na. Cuki a kutyuska:)
2012. júl. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ő van kipattintva:


[link]

2023. ápr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!