Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki ismeri Palvin Barbarát?

Ki ismeri Palvin Barbarát?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Aranyos vagy nagyképű?
2012. jan. 31. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Én csak a képeit ismerem, azok közül is csak azokat amiket fészre feltesz. Szerintem egy csinos lány (habár nagyon sok ilyen csini lány van az utcán) aki tud bánni az arcával és testével.

Én büszke vagyok arra, hogy a magyar modellek ilyen sikeresek. :-)

2012. jan. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szép lány, nem ismerem.Nem mondom hogy sajnos mert tudom ha ismerném ,biztos féltékeny lennék rá :D
2012. febr. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én egyszer találkoztam vele, beszéltünk kemény 2 szót. De annyira gyönyörű volt, hogy nem jutottam szóhoz. Csak kacagott, és legyintett eggyet. Azt mondta, hogy ez csak a sminkesek érdeme, és hogy ne ítéljem meg ez alapján. Amúgy meglepődtem, mert nem olyan magas. Olyan 170 lehet. Gondolom ezért fotomodell, és nincs sokat kifutón. Szerintem nagyon kedves lány, csak egyszerűen nincs mindenkinek lehetősége megismerni. Nekem se adatott meg, csak az a pár szó. Szerintem már nem is emlékszik rám.
2013. jan. 3. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
23%

Nekem dolgozott Chuck Noriss, (kirúgtam) aki összehozott Pavlin Barbarával. :)

Jót huncutkodtunk az ágyban XD

Szerintem jó fej :)

Aranyos sexi stb.

2013. júl. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!