Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek Budapesten mennyi...

Szerintetek Budapesten mennyi az elfogadható ár egy műkörömért?

Figyelt kérdés

Már egy éve vagyok műkörmös, most csinálok honlapot, komolyabban foglalkozok vele (főállásban).

A 3500 ft mennyire jó? (minden köröm ennyi lenne, díszítéssel együtt)


2012. febr. 2. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha legálisan, bejelentve csinálod, szalonban, akkor ebből nem tudod kitermelni a fizetnivalókat sem, nemhogy maradjon is. Pláne most, amikor a járulékok emelkedtek elég rendesen.
2012. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Bejelentve csinálom igen. Havi 50 ezer forint.

Napi 4 vendégem mindig megvan... elég jól jövök ki belőle.

2012. febr. 2. 20:27
 3/9 anonim ***** válasza:
50 ezer a járulék, plusz üzletbér, plusz a havi anyagszükséglet. Amúgy nekem mindegy, de te kérdezted. Én ennyiért tuti nem dolgoznék, nem azért képzem magam állandóan, hogy fillérekért adjam a tudásomat. Ha neked így ok, akkor így kell csinálni.
2012. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nekem, mert bevagyok jelentve 25 ezret kell fizetnem plusz rezsi 10 ezer, plusz a szék 20 ezer.

Igen nekem így megéri, de köszi a válaszodat!


Ezt legfőképp olyanoktól kérdeztem, akik műkörmöshöz járnak!

( Szerintem egy műkörömért elkérni 5-8 ezer forintot baromi nagy lehúzás )

2012. febr. 2. 20:43
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát lehet, hogy lehúzás, mondjuk ha belekalkulálom, hogy a legutóbbi továbbképzésem 6 napra volt 175 ezer, és ezt a vendégek látják is a körmeiken, akkor úgy gondolom, hogy ez a tudás.

De ha nekem okés, hogy megrekedsz egy szinten, mind anyagilag, mint technikailag, az a te gondod. Csak akkor ne csodálkozz, ha ilyen a szakma hírneve, amilyen, az ilyen körmösök miatt van, mint te.

2012. febr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Gyönyörű körmöket csinálok! Nagyon szeretnek a vendégeim!

Visszajárnak, és azt mondják, hogy eszük ágába nem lenne fizetni érte 5-7 ezer forintot.

Havi 200 ezer forint nem rossz kereset, férjem is keres, abból élünk!


Elég szomorú, hogy Te azért nézel le valakit mert olcsón dolgozik, és nem tudod hogyan.


Ilyen műkörmöshöz nem járnék!

2012. febr. 2. 20:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Én pedig egy profit se ismerek, aki ilyet állítana magáról, hogy gyönyörűen dolgozik, mert mind tudja, hogy nagyon sok fejlődni valója van még.

A vendégek pedig nem mindig az igényességükről híresek, ezért él meg a sok olcsójános.

Sok szerencsét.

2012. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azért mondom, mert igenis a vendégeimnek is tetszik, nem azért járnak vissza mert rossz!

Én is képzem magam képzeld el, nem vagy vele egyedül!

Én nem azért csinálom ezt a szakmát mert gazdag akarok lenni, hanem mert nagyon szeretem! És tudom mennyi egy köröm ára valójában.

Érdekes, aki oktatott engem ő is 4500 Ft ért csinálja a körmöket!


Undorító, hogy megpecsételsz egy embert úgy hogy semmit sem tudsz róla!


Örülök, hogy még bennem van gerinc!

Szia!

2012. febr. 2. 20:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát elég bunkó vagy, nem tudom ki lehetsz. - kérdező nem neked mondtam :)

szóval szerintem nagyon jó ár, de egy 500al simán kérhetnél többet :)

2012. febr. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!