Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szám borzalmasan kiszáradt...

A szám borzalmasan kiszáradt és kirepedezett! Mit tegyek, hogy rendbe hozzam?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy a hideg miatt van, mivel régebb nem nagyon fordult elő, hogy ennyire kiszáradt volna. Tettem rá, szájfényt, szőlőzsírt, mézet, semmi nem használt. Pillanatnyilag kissé javult a helyzet, de amint lekopott/lemosódott a szájfény/szőlőzsír...
2012. febr. 2. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Általában nálam is ez a helyzet...

Nálam az vált be, hogy éjjelente bekenem szép vastagon ajakápolóval (szőlőzsír, labello, egyebek), és mielőtt elindulok itthonról ismét. Ha elfogy az ajkamról, újra kenem.

De egy dologra ajánlott figyelni. Tilos nyalogatni a szád, mivel az még jobban szárít, még ha pillanatnyilag úgy tűnik, hogy enyhíti...:)

2012. febr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfogadom a tanácsod:)
2012. febr. 2. 21:18
 3/9 anonim ***** válasza:
A Labello egy idő után csak még jobban kiszárítja. Amúgy a legeslegjobb a gyógyszertári vazelin.
2012. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a Carmex ajakápolóra esküszöm. Nekem a bőrgyógyászom ajánlotta. Nagyon jó, és szinte azonnal érezhető a hatása.
2012. febr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lefekvés előtt kendd bóhócfehérre a szád és a környékét níveával-holnapra semmi bajod:)))
2012. febr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a tippeket:)

még azt megkérdeném, hogy amikor mondtátok a niveát akkor nivea kézkrémre gondoltatok-az is jó?

2012. febr. 3. 20:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a kék-fehér tégelyesre gondolt :)
2012. febr. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek, a Nivea+szőlőzsír kezelés vált be leginkább:)
2012. febr. 6. 21:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, a klasszikus kék tégelyes níveára gondoltam.Örülök, hogy helyrejöttél-én már ezt évek óta használom, ajánlom.Eddig bevált mindenkinek.
2012. febr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!