Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van olyan torna vagy esetleg...

Van olyan torna vagy esetleg gyakorlat amitől megnőhetek?

Figyelt kérdés
160 cm vagyon 13 evesen ... az osztalyban en vagyok a 2. legalcsonyabb es nalam magasabb baratnőim cukkolnak ezert... mar nagyon zavar ...nem tudom szerintetek mit tegyek? előre is koszi minden valaszt :O
2012. febr. 4. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:

ne torodj veluk

nekem pont az alacsonyabb lanyok jonnek be (en 175 cm vok pedig)

attol h alacsony vagy, lehet jo kinezeted;)

14/f

2012. febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát én 150 centi vok, és engem is cukkolnak ezzel, vagyis inkább lekicsinyelnek. De igazából nemérdekel különösebben szal téged se érdekeljen, jóóval alacsonyabb vok nálad és csak 1 év van köztünk:)

12/L

2012. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon hülye kérdés... inkább fogadd el magad. Amúgy nincs semmiféle módszer növekedésre.

13 évesen meg még amúgy is ráérsz nőni.

2012. febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 neon2 válasza:
Ezzel nem kell foglalkozni.Én 13 évesen 170 cm voltam engem mindig Yetinek becéztek mert 42-s lábam volt ami természetes volt a magasságomhoz és 65 kg-os testsúlyomhoz.De ilyenekkel nem kell foglalkozni.
2012. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18:05-ös vok. Bocsi kihagytam: Nemmondom h nemakarok egy picit magasabb lenni, de nemkell emiatt aggódni (általában én úgy figyeltem meg hogy az alacsony srácok a cukibbak ;))
2012. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mulan11 válasza:
18 éves vagyok és 160 cm. a pasim 195. szerinte cuki hogy ilyen picike vagyok.^^
2012. febr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mulan11 válasza:
mellékesen a lányok 18, a fiúk 24 éves korig nőnek/fejlődnek.:)tényleg ne aggódj.
2012. febr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!