Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetek modell gerincferdüléssel?

Lehetek modell gerincferdüléssel?

Figyelt kérdés
177 cm magas vagyok, 86-65-89.
2012. febr. 7. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Arcmodell lehetnél, vagy olyan modell, aki nem vállal fürdőruhás képeket, illetve nem lép fel kifutón, pláne, ha látványos az a ferdülés.
2012. febr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ki tudod húzni magad, akkor igen. Fotózás közben nyilván felhívják rá a figyelmed, hogy hogyan tartsd a hátad, kifutón meg magassarkúban szerintem nem is tudnál görnyedt lenni. A magasságod jó, viszont a derekad túl nagy, maximum 62-es lehet. Nekem a 176 cm-hez azt mondták, hogy 61-62-es lehet a derekam maximum, és 50-52 kg-nak kellene lenni ehhez a magassághoz. Ha nagyon problémás a bőröd, vagy nem szimmetrikus/érdekes/karakteres az arcod, esélyed sincs ebben a szakmában. Szerintem menj el egy komoly ügynökséghez(Valentine Models, Visage Model Management, Zoom Models, Attractive, NumberOne Model Management, Unique Model Management), ők majd megmondják. Szerintem biztosan azt mondják neked is, hogy fogyj le, és menj vissza ha sikerült. Onnantól neked kell eldöntened, hogy megcsinálod-e. :)
2012. febr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze. Úgyis megtanítják majd, hogyan kell kifutón járni, mert az sem egy egyszerű dolog... a hátadat lesz a legkönnyebb kihúzni.
2012. febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire komoly,meg milyen modell akarsz lenni,az se mindegy.
2012. febr. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!