Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnék-e modellként dolgozni...

Tudnék-e modellként dolgozni nyáron?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok.164 cm.. (magasabb nem leszek) és majdnem megfelelek a 90-60-90-es méretezésnek...Az arcom nagyon karakteres(egy fényképész szerint). Szeretnék nyáron Pesten dolgozni egy modellügynökséggel,de nem tudom ilyen "méretekkel" mennyire vagyok megfelelő
2012. febr. 7. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudod a legtöbb helyen nem úgy működik hogy besétálsz és te egy őstehetség vagy le vagy szerződve dolgozz nálunk...

El kell menni válogatásra ahol aki már középkategóriás az bekerül a második fordulóba... Aztán a végén kibökik hogy 120 ezer lesz a képzés és a portfólió. Utána kapsz egy egyéves szerződést. :D

Hány ilyen válogatáson voltam már uramisten... :) De többségében csak azok jutnak valamire akiknél van kezdő tőke.

2012. febr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!